Celebritná oblievačka: ALS Ice Bucket Challenge (časť 1.)

pridal Lilinka 19.8.2014 o 13:29


Drahé Slovenky, toto je pikoška pre vás! Ak máte nejakú neobľúbenú celebritu, možno práve v tejto pikoške uvidíte, ako dostane kýbľom ľadovej vody do ksichtu.

Z denníka Žanety:

Je Veľká noc. Čakám doma ako taká ťapša, nachystaný trilión handier, pre istotu. O pol šiestej dorazia prví polievači, relatívne triezvi. Neznášam ranostajov! S falošným úsmevom otvorím dvere a skôr než stihnem prehovoriť, obleje ma kýbeľ ľadovej vody! Do frasa! Prečo som ja len Slovenka. Kiež by aj moja kamoška z Ameriky pocítila, čo je to dostať kýbľom ľadovej vody do tváre…

Milá Žaneta, milé Slovenky,

mám pre vás dobrú správu. Už nie sme jediné, ktoré sme si museli vytrpieť kýbeľ ľadovej vody. Nastal deň satisfakcie! Vznikla výzva, pri ktorej sa ľadovou vodou oblievajú aj v zahraničí – všetci od obyčajných žien až po celebrity. Dokonca aj muži! Škoda, že nie je Veľká noc.

Výzva sa volá ALS Ice Bucket Chalenge. Oficiálne to má byť kampaň za boj proti amyotrofickej laterálnej skleróze (ALS je choroba, pri ktorej pacient postupne ochrnie, až je úplne paralyzovaný, pričom mozog mu zostane funkčný). Neoficiálne si myslím, že nejaká junáčka napísala Viliamovi do modrého neba, aby najal zákeráka, ktorý túto krásnu tradíciu implantuje do výzvy. Tak isto ako veľa iných výziev, aj táto má rovnaký zmysel: Nájsť si svojho neobľúbenca a chichotať sa, keď budú kocky ľadu oblizovať jeho ksicht. Endžoj!

Oprah Winfrey (nezľaknite sa)

Gwen Stefani

Gavin Rossdale, Nicole Richie a Jessica Alba

Kaley Cuoco

Blake Shelton, Adam Levine a Carson Daly

Mark Zuckerberg

Bill Gates

Justin Timberlake

Jimmy Fallon, Rob Riggle, Horatio Sanz, Steve Higgins, The Roots

Tom Hiddleston

Mickey Rourke

Lily Aldridge

Taylor Swift a Jaime King

Selena Gomez

Demi Lovato

Chloe Grace Moretz

Justin Bieber

Nina Dobrev

Ronaldo

Jennifer Lopez

Iggy Azalea

Jon Bon Jovi

LeBron James

Chris Pratt

Eddie Vedder

Hilary Duff

Drake

Patrick Schwarzenegger

Charlie Sheen, ktorý to jediný pochopil

Prvú časť máte za sebou. Ak ste si nenašli svoju celebritu a prešla výzvou, napíšte do komentu.

A ako to pomôže pacientom chorým na ALS?Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk