Dita Von Teese nie je lesba

pridal Lilinka 19.10.2014 o 18:51


Dobrá správa pre mužov. Burlesque tanečnica a striptérka prezradila na seba pár pikantných detailov o svojej sexualite.Dita je nám známa predovšetkým ako striptérka, ktorá bola vydatá za gotickú ohavu Marilyna Mansona a máchala sa v gigantickom pohári so šampanským. V Amerike je však veľkou burlesque priekopníčkou. Najnovšie robila interview pre web huffingtonpost.com.

Keďže sa v minulosti priznala, že mala sexuálne skúsenosti aj so ženou, tak sa jej na to spýtali.

Povedala:

“Myslím, že to bolo niečo, s čím som experimentovala keď som bola mladšia. Keď som spoznala samu seba, uvedomila som si,  že to bolo niečo, čo som robila experimentálne, alebo preto, lebo som si myslela, že je to cool. Ale nie som lesba. ”

Ďalej prezradila, že si dala umelecké meno na počesť herečky Dity Parlo. Kvôli foteniu na obálku Playboya v roku 2002 ju požiadali aby si vybrala aj priezvisko. A tak si posilnená pár pohármi Martini vybrala priezvisko Von Treese v telefónnom zozname. V časopise sa stal sa preklep, a od vtedy jej prischlo meno Dita Von Teese. V interview sa jej tiež pýtali či je introvert. Pretože vystupuje pred stovkami ľudí, tak si vraj musela nájsť medzi všetkým istú rovnováhu. A tak rada trávi čas sama, a dokonca chodí sama aj nakupovať. A najradšej má vraj čierne spodné prádlo, ktoré aj navrhuje. Lebo je to klasika, s ktorou sa nedá nič pokaziť.

Teraz už nejaké tie fotoše polonahej Dity s extra osím pásom.

Aj úplne nahej Dity.Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk