Koho bábika?

pridal sugar 15.1.2013 o 11:00


Je toto bábo vôbec živé? Nie je z plastu a nepredáva sa v ružovej a modrej verzii? Dieťatko je také pekné, súmerné a modrooké až mi evokuje bábiky, ktoré sa kupujú dievčatkám aby sa hrali na mamy, prebaľovali a sem-tam im vypadlo z rúk. A ak má teta na fotografii bábiku, znamená to, že je retardovaná, chodí s ňou po meste a v ošumelom kočíku vozí papier na zber? Dozviete sa v pokračovaní.

Modelka Victoria’s Secret Lily Aldridge a jej dcérka (z mäsa a kostí) Dixie Followill

Neviem či je Lily Aldridge (27) retardovaná alebo slabomyseľná, ale asi nie. To by v tom kočíku naozaj vozila, papier, fľaše od piva, alebo „zaujímavé“ veci, ktoré našla počas prechádzky pohodené popri ulici. Spomínam to preto, lebo ja takéto tety často stretávam. Aj včera som jednu stretla. A veru som bola rada, že si v kočíku vezie haraburdie a nie bábätko, lebo teta bola taká opitá, že jej krok viedol od jednej strany chodníka k druhej. Neviem prečo takéto všelijaké houmlesácke panie chodia s kočíkmi. Ja viem, asi tam veľa zmestia, ale vždy na chvíľu zamriem či niekde v tom svojom „kár“ bez motora neskrývajú živého človiečika.

Nuž týmto zamyslením som vyčerpala pre dnešný deň všetko na tému „Sonda do života tých menej šťastných“ a môžem sa vrátiť k tým viac šťastným. Celebritám. Lily Aldridge zobrala svoju polročnú dcérku na prechádzku po New Yorku. Svoje zatiaľ jediné dieťa  splodila s frontmanom skupiny Kings of Leon Calebom Followillom. Lily teda ničím nevybočila z typického scenára života modelky Victoria’s Secret. Ten je jasný: Do tridsiatky sa dobre vydať a stihnúť aspoň jedno dieťa. Dievčatá z Victoria’s Secret sú dokonca také zosynchronizované, že zvyknú byť viaceré tehotné v jeden čas. Lily bola tehotná spolu s Adrianou Lima a Alessandrou Ambrosio. Tie už ale boli tehotné po druhýkrát. Keď  prídu na všetky tieto krásavice krámy, musí byť v šatni veselo. Lietajú tam kefy, fény asistenti a tak.

PS: Pikoška na záver, Lily-ina mama bola kedysi playmatekou.

 

 

 

 

 

 

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
36
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
36
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
Celebritné šokantnosti
30
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk