Leighton a Adam sedia na strome…

pridal zoe 7.2.2013 o 21:10


Ale úplne že priamy dôkaz v podobe prudko inkriminujúcich fotografií nemám. Fotografi štrajkujú. Nezostalo na bonusy. Lentilky došli. 

Leighton Meester, ktorú všetci poznajú zo seriálu Gossip Girl už vraj niekoľko týždňov randí so svojim hereckým kolegom Adamom Brodym, ktorého zasa všetci poznajú zo seriálu O.C. California. Tieto dve holúbätá spolu natáčajú film s názvom „The Oranges“. Ľudia v ich okolí tvrdia, že sa začali stretávať už niekoľko týždňov od začiatku nakrúcania a že sa ich vzťah prirodzene vyvinul v randenie po tom, čo spoločne trávili čas v prestávkach medzi nakrúcaním.

Film „The Oranges“ má byť romantická komédia kvázi dráma kvázi rodinný film, aby ste už ani že len náhodou netušili, čo máte čakať. Čo je zaujímavé je , že Leighton bude hrať dcéru v jednej z dvoch spriatelených susedských rodín a jej ľúbostným objektom bude postarší sused, ktorého si zahrá Hugh Laurie alias Dr. House.

Leighton sa lúči s Adamom, ktorý takto včera v skorú rannú hodinu opúšťal Leightonin dom.

Leighton sa minule zastavila na obed bez mejkapu.

Adam s Leighton a ich hereckí kolegovci pri propagovaní filmu „The Oranges“.

Leighton.

Fešný Adam.

Trailer k spomínanému filmu, aby ste mali predstavu, čo čakať.Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk