Courtney Stodden padajú nohavičky

pridal sugar 8.3.2013 o 21:27


Courtney Stodden má novú sériu fotiek. A prekvapenieeeee…. Je na nich takmer nahá! By ste nikdy neuhádli, čo?

 

Courtney a jej puňa

Courtney Stodden už nechce byť lacná štetka, tak nepózuje pri každom pouličnom stĺpe, ale v ateliéri. Zrejme jej ukazovanie 18-ročného tela, ktoré vyzerá akoby prežilo minimálne dvakrát toľko, vynáša. Ešte nejaké fotky a možno si kúpi nové topánky. Pokiaľ jej tie staré nezrástli s nohami.

Courtney si povedala, že keď už má tých osemnásť, zmení taktiku. A bude odhaľovať viac. Tak vznikli tieto fotky tzv. „takmer vidno puňu, ale nevidno ju.“ Courtney vyhlásila, že sú pre jej manžela a my jej veríme. Veď preto ich zadarmo poskytla všetkým médiám. Lebo sú pre Douga. Inak, ten ešte stále nedostal infarkt. Courtney sa nemala vydávať v šestnástich, ale mala radšej zostať v škole (mimochodom strednú si vraj dokončila kurzami cez internet, ha-ha…vtipné…strašne…vtipné). Keby v tej škole naozaj sedela a nesnažila sa tri roky po prvej menštruácii nalepiť na podrážku prvému trochu zazobanému chlapovi, ktorý prejde okolo, možno by vedela, že päťdesiatka automaticky neznamená, že človek čoskoro umrie. Dnes sa ľudia dožívajú veľa rokov, Court. Keď chceš dediť, mala by si si vymyslieť plán B. Tie tvoje 20-centimetrové opätky ostré ako nože…môžeš povedať, že to bola nehoda. Že si sa šmykla a noha ti vyletela rovno k jeho hrudi. Ty už niečo vymyslíš. Verím ti.

Court a jej vraždiace topánky (Takto sa skrúcala v jednom bare. Samozrejme, len a len pre svojho manžela)

A aby sme dnešné kultúrne okienko doviedli do úplnej skazy  milo ukončili, tu je Stoddenkin superklip

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
36
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
36
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
Celebritné šokantnosti
30
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk