Alexander Skarsgard: Nie som sex symbol

pridal dominique 10.4.2013 o 11:15


Alex je momentálne žiadaný muž. V súčasnosti promuje svoj posledný film Disconnect, ale uvidíte ho aj v rodinnej dráme What Maisie Knew či akčnom The East. Najnovšie porozprával svoju love story u Kelly a Michaela.

Dráma Disconnect má byť obrazom doby. Pýta sa, čo všetko nám môže internet vziať. Príbeh obyčajnej rodiny, kde muž hrá na nete hazardné hry a jeho žena žaluje na sociálnych sieťach. Niekto sa im nabúra do súkromia, ukradne identity a katastrofa sa začína.

Okrem filmu sa už toto leto objaví v novej sérii, ktorá vyjde 16. júna. A bude opäť plná krvi, sexu, upírov, víl, vlkov a tých, čo sa vedia premeniť na hocijaké zviera a čo ja viem na čo ešte.

Vďaka seriálu True Blood sa vraj stal sex symbolom. On tvrdí: „Som herec, nie sex symbol.“ Nuž, skromný to chlapec zo Švédska. Má malé plus. Podľa mňa je celkovo divé, keď sa o chlapoch hovorí ako o sex symboloch. Príde mi to také nemužné…Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk