Rita Ora a jej chlap

pridal dominique 15.5.2013 o 5:00


Rita (22) má nového chlapa aj nový image. Ostrihané vlasy, obočie, ktoré k nim dokonca ladí a ružové pery. Takto málo stačí, aby z vás bola úplne iná žena. Ešte sa aj obliekla normálne.

Od teraz bude nosiť namiesto červených pier ružové. Inak, vedeli ste, že farbu pier si môžete jednoducho dať vpichnúť? Nie síce až takú intenzívnu, ale dosť na to, aby bola vidieť a vy by ste sa s namaľovanými perami už aj zobudili.

Nová Ora mi teraz tak trošku pripomína JLo. Takú trošku škaredšiu a bledšiu Jlo. Ale mne už šibe z celebrít. V učiteľke z dejín filozofie vidím novú Juliu Roberts, druhé štádium choroby je, keď vidíte celebrity v iných celebritách.

Ale o jej frajerovi som chcela. Vysoký fešák sa volá Calvin Harris (29) a správy o ich vzťahu potvrdili, keď opúšťali najvyššiu budovu v Londýne – The Shard, pekne ruka v ruke. Calvin sa inak živí písaním songov.

 

Stará RitaMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk