Wilsonic 2013 v klubovej podobe

pridal NoName 6.6.2013 o 8:25


wilsonic

Po minulotýždňovom zrušení Wilsonic Festival predsa len ožije. Na sobotu 8. júna sa organizátorom vo veľmi krátkom čase podarilo prichystať jeho menšiu, klubovú verziu. Uskutoční sa v osvedčenej bratislavskej Refinery Gallery, ktorá sa nachádza v areáli Slovnaftu.

Predstavia dvoch headlinerov pôvodného programu – Trentemollera a My Bloody Valentine.

V industriálnych priestoroch Refinery Gallery v Bratislave, v areáli Slovnaftu, vystúpia v sobotu 8. júna írske shoegazové ikony My Bloody Valentine, dánsky producent Trentemoller a to najlepšie z mladej lokálnej scény – Nvmeri, Ink Midget, Pjoni, Isobutane, Triple Sun, Stroon, Bad Mojo, či dídžeji Junior, Rafo a Pure.

Írski My Bloody Valentine pred dvadsiatimi rokmi rúcali zažité predstavy o tom, ako môže znieť gitarová kapela a urobili tak aj minulý rok albumom “m b v” po celých dvoch dekádach prestávky. Dánsky multiinštrumentalista Trentemoller vystúpi na Slovensku po prvý raz. Hudobný chameleón, ktorý sa nebojí riskovať, nachádza inšpiráciu na netradičných miestach a na každom albume prichádza s úplne novým zvukom. Zahrá aj skladby zo svojho nového albumu. O tom, že domáca scéna už dosahuje svetovú úroveň, presvedčí aj lokálna časť programu.

Všetky druhy lístkov zakúpených v prepredaji na festival, sú zároveň platné aj ako vstupenky na podujatie v Refinery Gallery (okrem lístkov do kempingu a na lodnú prepravu).

Viac info nájdete na oficiálnej stránke Wilsonic.skZaradené pod: Celebrity
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk