Justin Bieber cikal v reštaurácii. Do kýbla

pridal dominique 11.7.2013 o 8:26


Aby si to zapamätal. Keď cikáte na záchode, tak si to nezapamätáte a to je ozaj veľká škoda. Tiež je to podľa Justina najrýchlejší spôsob ako sa vycikať a vraj to rob každý, tak čo. Je to jednoducho kúl.

Incident sa vraj odohral už na začiatku tohto roka v kuchyni jednej reštaurácie v New Yorku. Video, ktoré natočil člen jeho partie Merry Gang of Swag (bez komentára), sa dostalo von až teraz.

Čerešničkou na torte je fakt, že na konci tohto aktu zbadal Justin na stene fotku Billa Clintona a neodpustil si poznámku: , , Fuck Bill Clinton.“ Portál TMZ, ktorý video uverejenil sa poďakoval Billovi za to, že niečo Justinovi v minulosti iste musel urobiť. Nech to už bolo čokoľvek.

Ja som do kýbla cikať teda nikdy neskúšala, ale to, že je to cool si myslel aj môj spolužiak, ktorý sa pred celou triedou vycikal na hodine náboženstva do koša. Tiež som mala pocit, že sa po tomto akte cítil ako najväčší hrdina. A je mi tiež úplne jasné, že s týmto chlapcom majú spoločný aspoň inteligenčný kvocient.

Naozaj nechápem čo na toto tupom škriatkovi tá Selena vidí. Aby ste boli v obraze, oficiálne spolu nie sú, ale stále sa stretávajú. Justin takmer každú jej návštevu stihne odfotiť a vyhodiť na sociálne siete.

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Edove majetky
17
EDOVE MAJETKY
[26.9 2020]
Celebrity v base
23
CELEBRITY V BASE
[22.9 2020]
Ďalší pekný domček
27
Novodobý Ježiš
17
NOVODOBÝ JEŽIŠ
[16.9 2020]
Zadok na dnes
25
ZADOK NA DNES
[13.9 2020]
Nové páriky
22
NOVÉ PÁRIKY
[12.9 2020]
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk