Taylor Swift je sexuálna

pridal zoe 29.7.2013 o 11:41


Niekto by mal celému ľudstvu urobiť veľkú láskavosť a v prospech všeobecného blaha a pohody vyhlásiť zákaz nosenia tejto plážovej obludnosti. 

Schizofrenická speváčka s dušou infantilnej stredoškoláčky, spoločenským životom skúsenej nymfomanky a štýlom regulérnej slovenskej babky sa z času na čas pekne zhovadí. V prestávke medzi svojim koncertným turné po Amerike sa vybrala plťkovať odetá v tejto obludnosti, ktorá v dnešnej modernej spoločnosti efektívne zastáva funkciu pásu cudnosti. Jedine Taylor nikdy nedokázala funkčne využiť tieto gate v ich primárny účel. Chlap za chlapom sa musel predierať cez 3 metre látky, aby sa konečne dostal k vytúženej spodničke a pohladkal speváčke kolienko.

 Plťkovať sa Taylor vybrala so skupinkou ľudí, medzi ktorými sa ocitol aj jej nový kamoš, Ed Sheeran.  O spevákovi Edovi sa istý čas hovorilo ako o Taylorinej novej obeti, z čoho nakoniec vzišlo a Eda musí teraz pri srdci hriať pocit šťastia, že taká notorická nymfonka akou je Taylor by dala každého, len Eda ne.

Taylor Swift a jej sexy gateMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Edove majetky
17
EDOVE MAJETKY
[26.9 2020]
Celebrity v base
23
CELEBRITY V BASE
[22.9 2020]
Ďalší pekný domček
27
Novodobý Ježiš
17
NOVODOBÝ JEŽIŠ
[16.9 2020]
Zadok na dnes
25
ZADOK NA DNES
[13.9 2020]
Nové páriky
22
NOVÉ PÁRIKY
[12.9 2020]
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk