4D posiela nový singel priamo z dovolenky

pridal NoName 29.7.2013 o 11:24


Formácia 4D- toť Čistychov, DNA, Mišo Biely a G-Bod vydalo nový singel s názvom EUFÓRIA, ktorý dokončili tesne pred odchodom na dovolenku. 

Eufória je prvým singlom 4D, ktorý nie je z ich debutového albumu KRYŠTAL. K uverejnenému singlu Eufória chalani zo 4D pripravujú aj další videoklip. Dizajn k skladbe vytvoril špeciálne pre 4D uznávaný slovenský výtvarník Jozef Gertli, známy pod pseudonymom „Danglár“. Inšpiráciou pre skladbu Eufória bol „pocit, ktorý zažívame na pódiu pri koncertovaní“, dodávajú chalani. „Danglára sme sa rozhodli osloviť pre jeho originálny umelecký rukopis, ktorého štýl umocňuje atmosféru skladby.“

4D dokončilo Eufóriu len pár minút pred odletom na dovolenku do Bulharska, z ktorého teraz nový singel posielajú. 4D okrem novinky Eufória uverejnili už tri single z albumu KRYŠTÁL, ktorý už získal zlatú platňu. Predchádzajúci singel 4D – Slobodný obsadil na sedem týždňov popredné miesto v hitparáde Európy 2 a začiatkom júla k nemu uverjnili aj videoklip. Prvým singlom a videoklipom 4D bol kontroverzný Zelený Dym, ktorý dosiahol už viac ako miliónovú sledovanosť. Po Zelenom Dyme nasledoval videoklip k skladbe Jediná, ktorú formácia uverejnila na Valentína. Album KRYŠTAL, krstilo 4D vo vypredanom Ateliéri Babylon a odvtedy chalani neustále koncertujú.

 

Aktuálne informácie o 4D nájdete na:
Facebook – https://www.facebook.com/4DMUSICOFFICIAL
Web – www.4Dmusic.sk

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk