TOP zarevané celebriťky

pridal L 9.8.2013 o 19:42


Každý z času na čas musí svoje emócie vyventilovať , alebo hoci sa len tak bezdôvodne vyplakať. My vám prinášame dôkaz, že aj celebriťky občas revú ako zmyslov zbavené, veď predsa len, sú to rovnako obyčajní ľudia, ako my (aj keď sa tak netvária a nesprávajú, a my im to žerieme).

Britney Spears

Teta Spearsová patrí jednoznačne medzi najurevanejšie celebriťky v Holyvúde. Čo už, všetci vieme, aké má za sebou obdobie a hlavné je, že už je opäť oká. Teda aspoň tak na prvý pohľad vyzerá.
Medzi tých „zarevaných“  nepatrí len samotná Britney, ale aj jej fanúšikovia. Dôkaz:

Kristen Bell

Kristen takto rozreval jej frajer Dax Shepard na jej 31. narodeniny. Nejako to celé  nezvládla a takto sa rozplakala…

 

Kim Kardashian

Kim si tiež rada poplače… hmm, na verejnosti asi najviac, a pred všetkými kamerami.

Lady Gaga

Oprah Winfrey

Chúďa Oprah mesiac po tom, čo jej zomrel kokršpaniel.

Lindsay Lohan

Pri tej jej labilnej povahe, (ne)štastí, karme a všetkom sa jej ani nečudujeme, že svoje emócie prejavuje takto uplakane a kadejakými tými jej činmi, priestupkami a pod. Btw, tie dve spodné fotky- tak reve na svojej jachte… ja mať svoju vlastnú jachtu, tak určite takto nerevem.

Paris Hilton

Najslávnejšia dedička v Holyvúde by mala vedieť, že darmo plakať nad rozliatym mliekom. Takto pekne a nevinne fňukala v aute po tom, čo ju odsúdili na 45-dňový trest za porušenie podmienky a bezohľadné šoférovanie.

Adele

Adele sa takto dojemne rozrevala na Grammy Awards 2012. Ani sa nečudujeme, keďže vtedy si už preberala v poradí šiestu cenu za jej album.

Rihanna

Rihanna si takto so slzami v očiach pospomínala u Oprah Winfrey na to, ako ju napadol jej vtedajší chlap  (chlap, ktorý udrie ženu nie je chlap) Chris Brown.

Taylor Swift

Jennifer Aniston

Lily Allen

Halle Berry

Gwyneth Paltrow

Sharon Stone

Lauren Conrad

Nicole Scherzinger

Charlize Theron

Naomi Campbell

Miley Cyrus (za starých  detských čias, dnes je z nej sexy(?) žena..)

Zac Efron

Tom Cruise

 Chris BrownMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk