Britney na terapii

pridal ellie 23.9.2013 o 7:32


Terapii vlastným spevom. Terapii pesničkami o bývalom, aj keď už má iného. Terapii novým albumom, ktorý asi nikoho nezaujíma. Nech to poobchádzam z hociktorej strany, čuchám čuchám pičacinku. Britva, daj si na to patent, prosím, budeme to volať Terapia pani Spearsovej a platiť sa za ňu bude mozgovými bunkami. 

Britney sa dala dokopy, Britney sa zasnúbila a Britney sa aj rozišla. No panebože, veď to sa stane. Srandy prišli na rad až teraz. Micka totiž pozliepala zopár vypalovačiek a hodlá ich vypustiť do sveta v podobe nového albumu už v decembri. Prezradila, že ju k viacerým trackom inšpiroval ťažký rozchod s Jasonom Trawickom, a že je veľmi rada, že sa o svoje emócie môže podeliť s fanúšikmi (hej, s tými troma). Zlých spomienok sa vôbec nebojí, vraj to, čo ide od srdca sa dobre spieva a pomáha jej to prekonať bolesť. Nuž, Ty vieš, aj keď ja osobne sa po rozchode snažím zabudnúť na existenciu daného jedinca. Popové ex-ikony to asi majú proste inak.

Jedno, čo ma však ozaj, úprimne a od srdca trápi je, ako to berie David Lucado- jej aktuálny chrústik. Vyzerá totiž ako zlaté chalanisko a ako dobroprajnému človeku by mi bolo ľúto, ak by sa trápil, že jeho láska spieva o inom a nie o ňom. Snáď nás B ešte prekvapí nejakou ódou na Davida a ich veľkú lásku.

 

 

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk