Courtney Stodden vysťahovala Douga z domu

pridal zoe 5.11.2013 o 16:12


Istotne ste už počuli, že vzťah Courtney Stodden a toho týpka zo Zelenej míle, ktorý mal svoje piliere od samého začiatku postavené na labilných striptérskych lodičkách, sa zlomil ako ten nešťastný poldruhametrový podpätok. 

Očividne mentálne labilná 19-ročná Courtney, ktorá sa svojim skorým vydajom za Douga Hutchisona stala ikonou hollywoodskej absurdity a tvárou všetkého, čo je na tomto svete zlé a nepotrebné, najnovšie vykopla svojho starého z domu. Doug sa vysťahoval z ich spoločnej domácnosti, čím len potvrdil ich spoločný rozchod. Podľa istých pochybných zdrojov sa Dougovi obrátil celý svet hore nohami. Ľutovať ho by však bolo to isté, ako ľutovať masového vraha, ktorému na poslednú chvíľu zdrhla obeť z chirurgického stola.

Na svete je len niekoľko tém, o ktorých sa mi píše ťažko a toto pomýlené chúďa, ktorého labilnosť sleduje celý svet rovnako dychtivo ako jej terazužodcudzený manžel, je jednou z nich. Najväčším úspechom tejto ženy doteraz zostáva, že dokázala v 19-tich rokoch svojho bizarného života vyzerať ako vyžitá 40-ročná štetka. A to celé sa jej podarilo pod drobnohľadom sexuálneho devianta zodpovedného dospelého v podobe Douga. A pre pokoj mojej duše a dobro celého ľudstva budem túto osobu odteraz ignorovať rovnako ako doteraz.

Courtney na Halloweena

Celé zleMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk