Amanda ula z blázinca |
Okej, tak mono nie. Ale tomu, e by ju sami od seba pustili u po tyroch mesiacoch sa mi nejako nechce veri. Poďme si spoločne urobi prierez ivotom tejto úspenej a inpiratívnej eny.
Ako 10 ročná sa pripojila k detskej ou All That. Pre tých, ktorí si chcú s nostalgiou zaspomína na tie roky devädesiate a vidie Amandu ako afektované uvrieskané decko pripájam aj video.
Následne hrala v zopár tínederských komédiach a seriáloch, ktoré vežmi nestoja za zmienku, take pokračujeme ďalej a do roku 2004, kedy za zmienku stojí jej fotka s Lindsay Lohan. Za zmienku stojí preto, pretoe o pár rokov neskôr obe dopadli celkom podobne ako fetáčky, alkoholičky a trosky. Po jednom Lindsayinom zatknutí kvôli tomu, e oférovala opitá, si neodpustila komentár smerujúci k exkamoke Amande, ktorú tie načapali jazdi pod vplyvom a zaobila sa bez trestu, a na twitter si upla: Prečo som ja skončila v base, a hviezda TV stanice Nickelodeon ete nebola potrestaná?
V roku 2006 si zahrala vo filme She´s the Man, ktorý mono poznáte pod slovenským trefným prekladom Ona je on, alebo pod českým ete trefnejím Super náhradník. Áno, vidíte správne, vo filme je aj polonahý Channing Tatum.
A tu to pomaly začína. V roku 2008 randila s bejbalovým hráčom a reality hviezdou Dougom Reinhardtom, ktorého neskôr odkopla, lebo vraj len vyuíval jej status celebrity. Jej rastúcu ialenos môeme vidie na vyjadrení Reinhardta, ktorý sa nechal poču, e ho ani nenechala ís von s kamarátmi bez toho, aby mu robila scény.
Neskôr v tom istom roku vyhlásila cez twitter Viem, e 24 je nízky vek na odchod do dôchodku, ale počujete to tu ako prví : končím. Len o pár týdňov neskôr ukázala, e je v jej hlave vetko v poriadku a vie si stá za svojím slovom, keď znova na twitter, napísala : Som spä. a priloila trailer na jej nový film Easy A, ktorý mono poznáte pod ďalím super prekladom źahko ju zbali.
V apríli 2012 ju prvý krát zadrali za jazdenie pod vplyvom. Tvrdila, e nie je vinná, a rozhodla sa, e ten správny spôsob ako s tým žudí oboznámi bude znova cez twitter, a tak tvítla Barackovi Obamovi (áno, americkému prezidentovi Barackovi Obamovi): Nepijem. Prosím vyhode toho policajta, ktorý ma zatkol. Tie po nehode neutekám z miesta činu. Koniec.
V septembri 2012 bola obvinená z dvoch útekov z miesta činu po nehode. Chvížu na to ju v Hollywoode zastavili policajti, lebo jazdila aj napriek zadranému vodičáku, ale policajti jej aj tak dovolili ís domov. (no teda, ani sa tej Lindsay nečudujem, e jej závidí)
V Januári 2013 sa pochválila seksi piercingom v oboch lícach.
Marec 2013
Na začiatku mája Jenny McCarthy pridala na twitter : Polícia je v dome Amandy Bynes. Dúfam, e jej zoenú pomoc. U dos tohto cirkusu. Ona potrebuje pomoc. Odpoveď Amandy nenechala na seba dlho čaka, a zase raz predviedla svoj zmysel pre humor : Jenny McCarthy, ja e potrebujem pomoc? O čom to hovorí? Nemá u 50 rokov? Ja mám 27, oproti mne vyzerá ako 80 ročná! Prečo o mne hovorí? (niie fotka na posúdenie Amandinho výroku) a neskôr ete pridala : Jenny McCarthy si karedá! Polícia nebola v mojom dome ty starena! Dr hubu!
A konečne nastal ten deň 23. máj 2013, kedy bola Amanda zatknutá. Poliov na ňu zavolal vrátnik z jej domu, lebo ju videl ako si v lobby balí jointa a fajčí ho. Vraj sa správala nevyspytatežne a hovorila sama so sebou. Keď jej policajti zazvonili pri dverách, Amanda ako pravá americká občianka vyhodila bongo z okna jej bytu na 36. poschodí, na hlavu si nasadila sluivú blonďavú parochňu a cupitala im otvori. Tá parochňa by mono mala väčí význam, keby pri tom nebliakala Viete kto ja som?!, ale to je proste Amanda.
25. mája sa Amanda rozhodne podeli o svoju verziu tohto večera na twitteri, kde tvrdí, e polícia nenala iadnu marihuanu, e nevyhodila z okna bongo, a e ju policajt sexuálne obaoval fackovaním po vagíne. Do konca mája sa ete stihne napísa na twitteri nasledovné: Je toho tožko, e to sa ani nedá, take vetkým twitter uívatežom odporúčam https://twitter.com/AmandaBynes. Ak aj nie ste na twitteri, kvôli tomuto sa zaregistrova určite oplatí.
No keďe ju a do tohto momentu nikto nezavrel do blázinca, Amanda to zobrala asi ako výzvu, a tak sa zapálila na príjazdovej ceste cudzích žudí pár blokov od domu svojich rodičov. e prečo? A prečo nie? Polia seba a svojho psa benzínom a zapáli sa na príjazdovej ceste k domu úplne cudzích žudí, následne si polozhorené tepláky vyzliec a naháňa benzínom nasiaknutého psa, ujs ne príde polícia a bez opýtania vtrhnú na toaletu v obchode s alkoholom a mýka v umývadle svojho psa je predsa vdy výborný nápad. Mission accomplished zavreli ju na psychiatriu.
Hrdí rodičia odchádzajúci z nemocnice:
Necelé dva týdne po tom, ako jej pokus upáli svojho psa zaiva nebol úspený, jej za ním začalo by smutno, a tak si vyiadala jeho návtevu. Tá ju asi celkom ukžudnila, lebo následne o nej nepoču a do konca septembra, kedy opúa nemocnicu a ide do luxusného zariadenia na Miami, kde ju podža ich rodinného právnika liečia len psychoterapiou, iadnymi liekmi. To určite.
A teraz je Amanda vonku, a vraj pokračuje v liečbe naďalej. To, e je na tom psychicky lepie a rozmýža triezvo je vidie hlavne na jej rozhodnutí vybra si z líc ten superseksi piercing.
Viac aktuálnych fotiek tejto atraktívnej slečny nájdete TU No u teraz, len pár dní po jej prepustení, sa objavujú správy, e ignoruje odporúčania lekárov a chystá sa do koly konkrétne tudova módne návrhárstvo. Take keď si niekto z vás za pár týdňov nájde pred domom horiacu Amandu Bynes, dajte vedie, spravíme exkluzívny rozhovor. Niie nájdete zopár fotiek pre obdivovatežov enskej krásy. Mňam.
|















































































