Sexoši roka 2013

pridal Minnie 30.12.2013 o 11:16


Tak a je to tu. Ďalší rok sa nám pomaly blíži ku koncu a čochvíľa nás prepadnú ľútostné stavy, zvyčajne končiace odhodlanými novoročnými predsavzatiami. Možno sa nám to tentoraz aj naozaj podarí splniť. Koncoročné zhrnutie sexošov roka 2013 sa môže stať našou novou motiváciou a to nielen tých chudnúcich a cvičiacich. Poďme sa teda na nich spoločne pozrieť ??

Ako prvého sexoša 2013 sme v redakcii zvolili Roberta Downey Jr. A to hlavne pre jeho charizmu a vtípky, ktoré si občas dáva. Očaril mnoho ľudí a vytvoril si početný fanklub. Videli ste  už toto?

Nuž, atraktívny to chlap.

Toma Hardyho nie je nikdy dosť. A ani jeho sexy hlasu. Ten  ho spolu s vymakaným telom dostal do popredných priečok sexoša roka. Tomovi gratulujeme a my si na jeho počesť mááličko poslintáme.

Nesmieme zabudnúť ani na multitalentovaného Jamesa Franca. A kedže my sme tu na Pikoškách takí rodinkárski, udelili sme mu priečku rebríčka, o ktorú sa bude deliť s bratom Davom. Veď oni sa majú radi a prečo by sme si my mali vyberať, keď môžeme mať oboch.

Mladší brat Dave

Tento rok bol ťažký pre všetkých fanúšikov Paula Walkera. Dobrý herec zachýba vždy a keď nás Paul opustil, nejedno oko neostalo suché. Chceli by sme si ho teda ku koncu roka pripomenúť.

Supemanov plášť sa tohto roka ušiel Henrymu Cavillovi. Ten sa s vervou pustil do cvičenia a nabral 10 kíl  čistých svalov. To je pevné predsavzatie. Oceňujeme, Henry. Si na top priečkach sexoša roka ??

Za najlepší  štýl obliekania nominujeme Ryana Goslinga. Stačí si pozrieť film Crazy, Stupid, Love a hneď bude jasné, prečo patrí do tohto článku. Jednoducho Ryan. A že mal v tom filme vyfotošopované tehličky? Who cares?

Ďalší z tvorby Marvel Studios – Captain America. Pre Christa Evansa bol rok 2013 vcelku plodný, so svojou postavou Kapitána sa objavil vo filme Thor: The Dark World.

Chudák Tom  Hiddleston, najviac známy snáď ako Loki, antagonista filmu Thor. Síce záporná postava, ale ženami milovaná. Kvôli postave Loki trénoval bojové umenie capoeira, to by sme si nejedna pozreli ??

Ako ste si isto všimli, tento rebríček nie je očíslovaný. Je to preto, lebo nás zaujíma Váš názor. Sami sa rozhodnite, kto je pre Vás najsexy muž 2013. Len smelo,   vyberte si. ??Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk