Má Mila milé prsia?

pridal sugar 16.1.2012 o 17:11


Mila má mamu aj milé prsia.

Čo má Mila Kunis je rozhodne odvaha. Dať si šaty s priesvitným topom, z ktorých je všeličo vidieť a pritom nevyzerať vulgárne ani lascívno, na to nemá každý. Rozhodne toho na konzervatívnych a uhladených Zlatých Glóboch ukázala veľkooká Mila najviac. Inak baby, či už máte prsia malé, či veľké, určite dobre viete, čo sa deje s chlapmi, keď si dáte výstrih. Poriadne sa odhalíte. Džentlmenov v momente ovládnu pudy staré ako je ľudstvo samo, myseľ im potemnie, rozozvučí sa v nej siréna a zasvieti červená kontrolka s nápisom POZOR, KOZY NA OBZORE! Kozyyyyyy. Je veľmi ťažké viesť plynulú konverzáciu s mužom, keď naňho spod priesvitnej látky útočia obe vaše bradavky. Ale takmer nemožné je s ním nadviazať očný kontakt, keďže všetky svoje vtipné historky rozpráva vašim prsiam. Mila a jej bradavky počas včerajšieho slávnostného večera zažili s opačným pohlavím určite veľa úsmevných príhod. Škoda, že nám ani jednu neprezradia.

 

 

Osobitný odstavec by som chcela venovať anglickému komikovi a môjmu superhrdinovi Rickymu Gervaisovi (50), ktorý druhú najväčšiu hollywoodsku snobáreň (hneď po Oscaroch) moderoval už po tretíkrát. A ide mu to bohovsky. Minulý rok bol fenomenálny, čo v preklade znamená, že si robil srandu zo všetkých, od scientológov po homosexuálov. Keďže do týchto dvoch skupín patrí polovica Hollywoodu, rozmaznané celebrity, ktoré neznesú kritiku a už vôbec nie pravdu , sa začali búriť proti tomu, aby hosťoval Zlaté glóbusy znovu. Našťastie im atentát na Rickyho nevyšiel. Možno to vyznie divne… ale asi začínam mať na tohto uja slabosť. Keď sa usmeje a odhalí pritom svoje špicaté zúbky a zatne, že nikto nechce vidieť Cher, pretože sedemdesiate roky sú už za nami, roztrasú sa mi kolená. I love you, Ricky.

 

 

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
36
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
36
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
Celebritné šokantnosti
30
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk