Lily Collins a jej sexy obočie

pridal sugar 31.1.2012 o 22:51


Odpútajte pozornosť od dvoch samorastov na tejto inak jemnej dievčenskej tvári a zamyslite sa nad jej priezviskom. Collins, Collins, kde ste to len počuli… Pomôže vám, keď vám zaspievam? Dobre, dobre, nemusíte ma prosiť: , , Aj sí ior trúú kálrs šajning tfrúúúú“. To bola ukážka z piesne True Colors. Toto nežné , , brežnevča“  je totiž dcéra Phila Collinsa.

Lily Collins (22) má výborne našliapnutu hereckú kariéru. Má za sebou účinkovanie len v štyroch filmoch, ale všetky na seba strhli pozornosť, tak ako to dokáže jej obočie (ak sa tá vec ešte dá nazývať obočím). Objavila sa napríklad vo filme The Blind Side (2009), za ktorý Sandra Bullockovie získala sošku Oscara. S Paulom Bettanym si zasa zahrala v apokalyptickom filme Priest (2011) a svalnaté ruka Taylora Launtnera ju objímali v akčáku Abduction. Tiež sa hodnú chvíľu šepkalo, že s Taylorom nie sú len kolegovia a jeho vyrysované brušné svaly môže vidieť kedy chce, pretože to je privilégium frajeriek. Párik sa vraj už rozišiel (keď jej toto rastie na tvári, tak čo potom na iných miestach…vážení, zburcujte greenpeaceakov,  objavil sa nový prales). Štvrtý, zatiaľ posledný film Miror, Miror ešte nebol uvedený do kín, ale má veľké ambície. Je to niečo ako paródia na Snehulienku (tú si zahrá Lily) a Julia Roberts stvárnila rolu zlej kráľovnej. Teraz mi napadlo, že film by sa mohol volať Snehulienka a sedem obočí v jednom. ?? No tááák, nechajte ma trošku požartovať si na účet Lilya toho porastu, ktorý by vystačil vychrtlej Beckhamovej na kožuch a baranicu. Keby toľko chlpov rástlo na hlave plešatého muža, už si môže česať  , , prehadzovačku“. Mimochodom, to obočie každého tak fascinuje, že keď si do gúglu hodíte jej meno hneď tam vyskočí heslo „eyebrows“. Inak je ale Lily veľmi pekná,  trošku mi pripomína Denise Richards. 

 

Lily v jednom rozhovore povedala, že jej obočie ju robí výnimočnou. S tým sa nedá nesúhlasiť.

 

Lily Collins sa zoznámila s Taylorom Lautnerom počas natáčania akčného filmu Abduction (2011). Počas nakrúcania sa dali dokopy, aspoň sa nemuseli hanbiť pri bozkávacích scénach. Románik, ale už vraj skončil

 

So svojím otcom (?) Philom Collinsom ako malé dievčatko…

 

…a v súčasnosti

 

Skutočný, biologický otec Lily C., Leonid Iľjič BrežnevMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk