Počkať, táto brutálna sexica je chlap???

pridal sugar 16.2.2012 o 13:25


Andrej Pejic. Ak toto meno nepoznáte, dobre si ho zapamätajte, lebo práve tento týpek sa čoskoro zaradí medzi najvychytenejšie svetové topmodelky. Áno, TOPMODELKY. A dvojnásobne to platí pre vás, páni, nabudúce aspoň nebudete onanovať nad fotkou chlapa. ??

Všetko okolo Andreja Pejica je minimálne zaujímavé. Jasné že i kontroverzné, ťažko uveriteľné a šokujúce. Ale aj nezvyčajné a originálne. A trošku strašidelné. Aspoň pre mňa. Keď som pripravovala tento článok a prehrabovala som sa desiatkami fotografií, na ktorých pózuje krásna blondínka s plnými perami, môj mozog odmietal akceptovať nevyvrátiteľný fakt, že táto jebačka je chlap. S penisom. Hľadala som v jeho tvári, dokonca na jeho tele!!! (pokiaľ nepózuje v spodnom prádle, v ktorom sa mu črtá malý batôžtek nesúci tajomstvo jeho skutočného pohlavia) nejaké mužské črty, stopu po tom, že je to len dokonale upravený a namaľovaný chlap, ale nič. Andrej naozaj vyzerá ako žena. Keď je nenalíčený a nehádže sexy pohľady, stále je ťažké jednoznačne určiť či ide o TÚ alebo TOHO. Takíto ľudia spadajú pod kategóriu androgénnych jedincov. Naoko bezpohlavných tvorov.

Andrej vraj nie je transexuál. Necíti sa byť ženou v mužskom tele ( aj keď to jeho body je v podstate ženské ?? ), s tým, že je muž, je spokojný. Ale nerobí mu problém pózovať ako žena. Využíva svoju androgínnosť k tomu, aby si zarábal ako model i modelka. A v tom druhom sa mu darí naozaj dobre. Predvádza ženskú módu pre tých najlepších návrhárov, napríklad pre Jeana-Paula Gaultiera či Marca Jacobsa. Chlapec s bosnianskymi koreňmi je v haute coture úkaz. Možno predzvesť, akým smerom sa najvyššia móda bude uberať. Módni tvorcovia navrhujú dámske oblečenie pre vysoké, chudé vyžli bez akýchkoľvek ženských kriviek (veď mať boky a prsia je pre teplých návrhárov zrejme tá najväčšia katastrofa), nakoniec ich šaty budú predvádzať bezpohlavní, vychudnutí chlapci. Pikoškárky, mali by sme byť vďačné, že žijeme v dobe, kedy je preferovaným ženským ideálom vychudnutá modelka. V každom prípade, stále ide o ženu. Našim dcéram sa bude za vzor telesnej krásy a dokonalých , , kriviek“ možno predkladať Andrej Pejic. Hip, hip hurá!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Je to chlapec!
10
JE TO CHLAPEC!
[28.5 2020]
Kto si vymenil tvár?
34
KTO SI VYMENIL TVÁR?
[27.5 2020]
Hollywood sa rozvádza!
13
Katy Perry sa vyzliekla
30
Zabudnutá Queen Bey
42
ZABUDNUTÁ QUEEN BEY
[17.5 2020]
Adéla nevečeřela
24
ADÉLA NEVEČEŘELA
[16.5 2020]
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk