Susan Sarandon a jej o tridsaťštyri rokov mladšia hračka

pridal dominique 23.3.2012 o 6:42


Skvelá herečka Susan Sarandon (65) chodí s mladým obchodným partnerom Jonathanom Bricklinom (31) už viac než rok, no oficiálne ho priznala až nedávno.

Keď sa po dvadsiatich rokoch rozišla s hercom Timom Robbinsnom (53), s ktorým vychovávala tri deti, narazila si chutnú hračku. Pre magazín People konečne tento vzťah, aj keď nepriamo, potvrdila: „Randenie je tak stupídne slovo. Môžete skôr povedať, že spolupracujete v rôznych oblastiach života.”

Nevidím dôvod, prečo by si staršie ženy nemohli naraziť zajačikov, ale keď vidím túto dvojicu, tak si nedokážem predstaviť, že majú spolu intímny vzťah. Susan je krásna žena, ale všetci vieme, že nie je žiadna sexica a pri mladom peknom Jonathanovi vyzerá úplne ako jeho mamička.

Mladý nabiják jej ale viditeľne prospieva. Susan mladne aj bez plastického chirurga. Tento rok si dokonca zahrá v siedmich filmoch. Za zmienku stojí napríklad komédia That’s My Boy (Môj otec je šialenec), dráma Arbitrage, sci-fi film Cloud Atlas či komédia Big Wedding.

 

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk