Koho vlastne dáva dole Will Smith? Koho facká vieme…

pridal poppy 19.5.2012 o 21:15


Keď sa povie Men in Black, ja osobne si predstavím mužov v latexe s bičíkmi…

…a podľa mňa si ich predstaví aj Will Smith. Niekoľko rokov trápi Hollywood hercova orientácia (a pravdepodobne trápi aj samotného Willyho). Pred niekoľkými rokmi sa istá Madame (rozumej bordelmama) pochválila, (po tom ako sľúbila Willovi stopercentnú diskrétnosť), že si herec u nej objednal fešiho na posteľné dobrodružstvá. Madame okrem iného priznala, že by sme sa veľmi-preveľmi čudovali, koľko celebritných machov sa jej tam pravidelne objavuje s podobnou požiadavkou. Will je jednou z debilných poslušných scientologických ovečiek. Podľa tejto sekty by mali byť homosexuáli držaní v karanténe, kvôli svojmu silnému (homo)postihnutiu. Zároveň sa však v povráva, že táto prijebaná sekta viera dokáže homosexualitu vyliečiť. A to veľmi progresívnym spôsobom; svadbou celebritných gayov s celebritným lesbičkami (prípadne nepríčetnými heterosexuálkami). Takouto „liečbou“ si okrem Willa údajne prešiel aj Travolta či Tom Cruise (všetko známi scientológovia).

Will sa momentálne najviac spája s hercom Duaneom Martinom, s ktorým údajne trávi oveľa viac času ako s rodinou (no čo, asi hrajú poker… strip poker). Herec ženatý s Jadou Pinkett Smith (o ktorej sa pre zmenu roky vedú šuškandy, že je bisexuálka a s Willom majú „otvorené manželstvo“) na margo klebiet povedal: „Nebudem sa brániť proti klebetám o homosexualite“ (Ehm, ehm). Počas premiéry Men in Black III. v Moskve sa jeden z reportérov asi snažil zistiť, ako to s tou Willovou orientáciou skutočne je – pobozkal ho. Will reagoval podráždene, najskôr sa ho spýtal, či je v poriadku a potom mu takú slabú vylepil. Napriek tomuto incidentu vraj Will zostal pozitívne naladený a autogramy rozdával s úsmevom na tvári.  Ale ktovie, čo sa odohrávalo v jeho homo/hetero vnútri…

 

Incident s bozkochtivým novinárom. Video si pozriete TU.

 

 

 

 

Will a jeho „kamarát“ Duane Martin

 

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Edove majetky
17
EDOVE MAJETKY
[26.9 2020]
Celebrity v base
23
CELEBRITY V BASE
[22.9 2020]
Ďalší pekný domček
27
Novodobý Ježiš
17
NOVODOBÝ JEŽIŠ
[16.9 2020]
Zadok na dnes
25
ZADOK NA DNES
[13.9 2020]
Nové páriky
22
NOVÉ PÁRIKY
[12.9 2020]
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk