Cheryl Cole: Krásna žena, v krásnych šatách

pridal sugar 21.5.2012 o 10:11


Cheryl Cole zavítala do Cannes v plnej paráde. Zobrala si so sebou aj svoj na (Angličanku) nezvyčajne pekný ksicht a šaty. „Óóó šaty, utkané z jahodovej peny…“ Teda, skoro.

Ako ste už určite zachytili (ak máte rádio, TV, na záchode vždy čerstvú kôpku novín prípadne nežijete kdesi v horách na Farme, kde kačkám nožom pomaly režete krk, aby vám potom mäso lepšie chutilo) v Cannes sa koná filmový festival. Z tohto francúzskeho mesta sa tak na krátku chvíľu stal Hollywood na európsky spôsob.

Celebritami sa to tu len tak hemží. Na premiéru drámy Amour (Láska) sa prišla pozrieť aj Cheryl Cole. Teda, v prvom rade sa išla poprechádzať po červenom koberci a zapózovať fotografom, film bol len bodka na záver. Jej róba na mňa urobila parádny dojem a keby som bola súčasťou módnej polície nejakého plátku a pod menom mala napísané „stylistka“, dám jej desať bodov z desiatich. Inak verím, že to červené (pá)perie, ktoré tvorí spodok a vlečku jej šiat, nevyšklbali z chvostov exotických papagájov. Jedine vtedy by tie šaty nestáli za nič.

Cheryl v šatách made by Stéphane Rolland 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk