Janko Sexyharder vysaje nudu. Veď je upír.

pridal sugar 29.5.2012 o 13:35


Ian je upír, ako všetci dobre vieme, a niektorí sa z toho tešíme, iní zase hrešíme (nefanúšikovia Upírskych denníkov). Teraz je už aj Nina Dobrev upírkou a konečne môžu spolu vysávať krv, alebo obývačku. Čo im napadne. ?? V pokračovaní Ianove bicepsy a veľa ďalšieho.

Ian a Nina zavítali na pár dní do ich obľúbeného európskeho mesta Prievidze Paríža. V tomto meste sme ich už videli, keď ho navštívili so svojimi potenciálnymi svokrami, čiže mamami. Tentokrát nechali mamče doma, lúštiť krížovky alebo čo, a do Mesta lásky zavítali ako párik.

 Zaujímavé je, že v približne rovnakom čase sa v Paríži objavil aj ich kolega z Upírskych denníkov Paul Wesley s manželkou (neviem prečo, ale to „s manželkou“ mi znie smiešne), k stretnutiu týchto štyroch kolegov však nedošlo. Zrejme si chcú od seba oddýchnuť a tiež je asi zvláštne tráviť dovolenku s človekom, ktorý už tri roky , , na pľaci“ ocucáva vašu frajerku. A tá mu dá. Vždy prednosť (to som myslela, PREDNOSŤ, aj keď…). Nina Dobrev najnovšie prezradila omrvinku z deja štvrtej série Denníkov, ktorá sa začne vysielať po lete: , , Elena ako upírka bude bojovať so svojou ľudskosťou. Bude sa musieť rozhodnúť akým smerom sa vydá, či bude tou dobrou alebo zlou.“

 

Janko a jeho svaly opúšťajú hotel v Paríži

 

 

 

 

Ian a Nina a ich nočná prechádzka

 

 

 

, , Ti hovorím, že tá Prievidza je takto blízko, poďme sa tam pozrieť.“

 

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
36
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
36
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
Celebritné šokantnosti
30
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk