Božský Thor bez kladiva, ale s radiátorom

pridal sugar 18.6.2012 o 21:40


Chris Hemsworth (28) urobil najlepšie rozhodnutie v živote, keď z austrálskych telenoviel prišiel robiť kariéru do Hollywoodu. Má všetko, čo sa od pravej mužskej (a mužnej) celebrity očakáva. Hovorím, samozrejme , najmä o jeho “ namakanej hrudi, ktorá zo snov kočky budí.“

Chris Hemsworth dostal ponuku stvárniť komixového hrdinu Thora, ktorý všetkých, čo si to zaslúžia, vymláti svojim čarovným kladivom. A už to bolo. Zrodila sa hviezda. Modrooky blonďák Chris je stelesneným amerického sna a o slušné filmové ponuky nemá núdzu. Tak napríklad, pripravuje sa Thor 2 (ako ináč, každý komixový hrdina musí mať minimálne tri pokračovania a myslím, že to bude aj v tomto prípade).

Chris sa objavil  ako Thor aj v superúspešných Avengeroch , kde sa stretol so svojimim komixovými „bratmi“: Iron Manom ( Robert Downey, Jr.), Hulkom (Mark Ruffalo), Čiernou vdovou (Scarlett Johansson, ) Kapitánom Amerika (Chris Evans) a behal tam aj Jeremy Renner so svojím tulcom plným ostrých šípov (OMG, to je tiež slovo: „tulec“, aj keď stále nad ním vedie pošva na meč). Avengeri nabití hollywoodskymi hviezdami a najmä výberom obľúbených superhrdinov zarobili šialenú kopu peňazí a po Avatarovi a Titanicu zarobili najviac doláčov v histórii filmu, presne 1, 419, 894, 37. niekto by mi ich mohol pripísať na účet. Chris si tento rok zahral ešte v jednom superhite Snehulienke a lovcovi (Snow White & the Huntsman) po boku Charlize Therona Kristen Stewart. Darí sa aj jeho mladšiemu bratovi Liamovi (22), ktorý si zahral v Hunger Games a momentálne je čerstvo zasnúbený s  Miley Cirkus.

 

 

Chris Há si užíva teplé počasie v bazéne v Sydney, nám musí stačiť aj klimatizovaná kancelária a vidina pár dní čvachtania sa v mori. Mimochodom kam sa chystáte – nechystáte na dovolenku tento rok, pikoškári? Dajte vedieť v komentoch, nech sa inšpirujeme

 

 

 

 

 

LOL alebo Lóóóóóól

Chris ako T(c)hor ?? Nedalo mi to, mam ráda slovne hračky!

 

 

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
36
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
36
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
Celebritné šokantnosti
30
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk