Prestaňte cvičiť – sexujte!

pridal poppy 16.7.2012 o 13:04


Účinky garantované až  do váhy 330 kíl!

Toľko vážila najťažšia ženská na svete Pauline Potter, ktorá sa vďaka svojej postavičke prepracovala až do Guinnessovej knihy rekordov. Do knihy sa prihlásila sama, pretože verila, že jej táto verejná potupa pomôže uvedomiť sa (a očividne to zaúčinkovalo… trocha). Američanka nabrala na váhe krátko po tom, ako sa rozviedla s manželom Alexom: Svoj príjem zvýšila na 10 000 kalórií denne (bežný kalorický príjem žien sa pohybuje do 2200 kalórií). Že si neviete predstaviť, čo všetko do seba pchala, aby sa jej kalorický príjem takto pekne vyšvihol? Aby ste jej mohli konkurovať museli by ste dať denne misu cereálií, škatuľu sušienok a nejaký ten tučný syr na raňajky, megaporciu fast foodového menu s nejakými tými kuracími kúskami navyše na obed, no a na večeru by ste museli „zlupnúť“ tri porcie cestovín spolu s výdatnou nakladačkou smotanovej zmrzliny. Práve takýto jedálničiek dopomohol Američanke k zdravotným problémom a imobilite.

Práve keď to s ňou vyzeralo najhoršie, ozval sa jej drahý ex s túžbou vrátiť sa do jej života. Nedá sa povedať, že by sa pár k sebe regulárne vrátil, Alex si však „odmakáva“ kilá, ktoré má tak trocha na svedomí. Každý týždeň  sa u Pauline objaví, dajú si sex maratón a je vybavené. Že sa pýtate, ako je to možné? „I keď sa Pauline nemôže príliš hýbať a jedna jej noha váži viac ako ja (!!!), vieme si nájsť polohu, ktorá je nám obom príjemná, “ povedal Alex. Pauline sa zasa ako správna ženská snaží byť pre svojho milenca príťažlivá aj napriek očividnému handicapu: „Nemôžem si dať síce na seba sexy bielizeň, ale snažím sa aspoň prehodiť cez seba zaujímavé textílie.“ Jednodňovým sexovacím maratónom spáli Američanka až 500 kalórií (asi zvážim to poskakovanie pred  DVD každé ráno, pri ktorom spálim tak maximálne polovičku…). Pauline zatiaľ schudla skoro päťdesiat kilogramov a jej snom je „odsexovať si približne ďalších deväťdesiat„. Ideš kočka, ideš!

Pauline Potter nebola tintítko už keď sa s Alexom brali…

Postupne sa to ešte zhoršilo…

So synom Dillinom jej papať chutí…

A najväčšia bomba na koniec: Takto vyzerala Pauline Potter, keď mala trinásťMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk