Ellen Page chce niekto zabiť, zavolajte Steven Seagala!

pridal poppy 6.8.2012 o 13:22


Hoci si Ellen hravo poradila s prvotriednym pedofilom vo filme „Hard Candy“, v reálnom živote necháva zlých chlapcov na mužov zákona.

Herečka tvrdí, že ju sfanatizovaný fanúšik obťažoval na twitteri a vyhrážal sa jej smrťou. Keďže situácia začala byť neúnosná, Ellen požiadala o pomoc políciu, ktorá sa rozhodla údajného psychopata vypátrať pomocou sociálnej siete. Správy typu: „Ak budeš pokračovať v randení s Alexandrom (Skarsgard), budúci rok ťa zabijem na verejnosti…či budeš v klube, na zápase, v reštaurácii, alebo budeš podpisovať autogramy, “ boli odoslané v čase L.A. Film Festivalu, na ktorom mal premiéru herečkin posledný film „To Rome With Love“. Krátko pred festivalom organizátorom niekto zatelefonoval a opakovane sa vyhrážal, že herečku na festivale zabije. Našťastie sa na festivale nič nestalo ako herečke, tak nikomu z jej kolegov, je však pochopiteľné, že ju celá situácia veľmi rozrušila. Herečka sa v niekoľkých rozhovoroch vyjadrila, že je pacifista a násilie jej doslova prekáža: „Mám problém s filmami, v ktorých je násilie. Som úplne mimo, pokiaľ ide takéto veci. Nie je to moja šálka kávy.“

Podľa všetkého ide o žiarlivého fanúšika/fanúšičku herca Alexandra Skarsgarda, s ktorým sa Ellen stretla počas nakrúcania filmu „The East“ počas tohto leta. Médiá začali špekulovať o ich vzťahu krátko po tom, čo si herci spolu vyšli na finálny zápas Stanley Cupu. Ani jeden z hercov však nepotvrdili, že by medzi nimi bol iný ako len kamarátsky vzťah. Okrem toho, keby mal Alexandrov fanúšik odpratávať všetky jeho údajné frajerky, asi by sa pekne namakal… Herečka má za sebou niekoľko úspešných filmov a hoci sa pred kamerou objavuje od svojich desiatich rokov,  jej veľkú hollywoodsku kariéru odštartovala úloha tehotnej stredoškoláčky vo filme „Juno“. Pamätať si ju môžete aj ako Kitty Pryde vo filme „X-Men: The Last Stand“ alebo ako Ariadne vo filme „Inception“.  Momentálne si ju môžete v slovenských kinách obkuknúť ako Monicu, jednu zo zaujímavých postavičiek filmu Woodyho Allena „To Rome With Love“.

Ellen Page a Alexander Skarsgard sa spolu objavili na zápase o Stanley Cup v júni

Ellen

 

Trailer k filmu To Rome With Love (Okrem Ellen Page uvidíte aj Penélope Cruz, Jesseho Eisenberga, Aleca Baldwina, Roberta Benigniho a samotného Woody Allena)…)Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Meghan prezidentkou
5
MEGHAN PREZIDENTKOU
[pred 57 min.]
Sú tu nové deti!
21
SÚ TU NOVÉ DETI!
[27.9 2020]
Edove majetky
17
EDOVE MAJETKY
[26.9 2020]
Celebrity v base
23
CELEBRITY V BASE
[22.9 2020]
Ďalší pekný domček
27
Novodobý Ježiš
17
NOVODOBÝ JEŽIŠ
[16.9 2020]
Zadok na dnes
26
ZADOK NA DNES
[13.9 2020]
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk