Elton John (sa) ukázal

pridal poppy 15.8.2012 o 15:18


Sir Elton John sa zabával s mladými svalnáčmi na jachte v St. Tropez. A to celkom svojrázne… ukazoval okoliu, kam tento svet speje.

Elton sa vybral na dovolenku s manželom Davidom Furnishom a ostatnými… dobrovoľníkmi. Keď okolo ich skromného plavidla prechádzalo ešte skromnejšie plavidlo herca Michaela Cainea a.k.a. „Batmanov Alfred“, Elton nelenil a ukázal Michaelovi svoju pýchu. Nie, neutekal si po svoju Grammy a dokonca na Michaela ani nevytasil svoj… mikrofón. To by totiž pri veku oboch zúčastnených mohlo byť dosť riskantné… vidieť cudzí 65-ročný mikrofón… visiaci… ledabolo… sucho….bŕŕ. To by si Sir Elton predsa nedovolil. Namiesto hompáľania mikrofónom sa pompézne otočil, stiahol si nohavice a ukázal svetu svoju pravú tvár riť. Nefalšovaná, niekoľkými Grammy ovenčená, biela 65-ročná riť. Eltonovi však treba uznať, že ostatným pekne na rovinu ukázal, o čo mu ide a čo chce… alebo skôr KAM to chce („tutok si to poprosím“). Som si istá, že by sme všetci urobili to isté. Len si to predstavte. Plavíte sa po vychýrenom pobreží Francúzska, dusíte sa kaviárom a kúpete sa v šampanskom, lenivo sa dotýkajúc mladých hrudí, keď tu zrazu okolo vás prefrčí oskarový herec. No a neukáž mu…

Snáď sú Elton a pán Michael Cain dobrí priatelia a tento „joke“ nebavil len Eltona a jeho teplú spoločnosť. Inak bude mať  Batman plnú riť roboty…Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk