Stalloneho matka a iné príšerky

pridal poppy 24.8.2012 o 14:07


Pani Stallonová je vkusným príkladom kvalitných plastických operácií a preto sa nemožno čudovať, že si ju sem-tam niekto spletie s podobnou kreatúrou.

Na Los Angelskej premiére filmu Expendables 2 sa objavila čudná teta (ktorá počas cesty na premiéru určite rozplakala niekoľko amerických ratolestí), ktorú vďaka umelohmotnému výzoru médiá ihneď označili za Jackie Stallone. Hoci táto teta vyzerá dosť zle a keby žila na Slovensku, tak štrikuje v záhrade vnúčencom svetre na Vianoce, na 90 rokov nevyzerá. Toľko má totiž Jackie Stallone (som si istá, že sa pani Plastická veľmi potešila, keď ju médiá označili za kvalitne vyzerajúcu deväťdesiatku). Stallone našťastie osobne zatelefonoval do televízie a vysvetlil im, že sa síce vlastnej matky bojí ako čert kríža a práve ona bola dôvodom jeho dlhoročných nočných „nehôd“, ale až takú sfušovanú papuľku nemala teda nikdy. Škaredá teta sa volá Ivone Weldon a nikto ani len netuší, ako sa na premiéru vlastne dostala. Pani jubilantka Stallonová, ktorá bola kedysi wrestlerkou a venuje sa astrológií (takže je to v podstate stará svalnatá ježibaba) sa na premiére neukázala (našťastie).

Skutočná matka Stalloneho Jackie, v roku 20006 (teraz už má 90 a niečo)

Ďalšia príšera Ivone Weldon, ktorú si na premiére filmu Expendables 2 novinári pomýlili so Slyho mamičkou

A keďže je taká zaujímavá na pohľad ešte pár fotiek Jackie Stallone

Kedysi a dnesMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk