Seal dokazuje aký je veľký chlap, zvláda rozchod len čiastočne

pridal jack 3.9.2012 o 14:37


Sedem rokov je vo svete celebrít priam večnosť a preto je celkom zázrak, že Heidi Klum (39) a Seal (49) vydržali spolu presne tak dlho. Možno ešte väčším zázrakom je, že sa im podarilo rozísť sa civilne (rozišli sa v januári, ona podala žiadosť o rozvod v apríli) a bez veľkých škandálov. Čo je skvelé pre zúčastnených, ale už menej pre médiá, ktoré sa im venujú.

Heidi sa však v poslednej dobe začala na verejnosti objavovať so svojim bodyguardom, ktorý pre ňu pracuje už štyri roky a zdá sa, že v poslednom období bol povýšený nad rámec jeho profesionálnych služieb. Opäť nič škandalózne, našťastie sa ale Seal rozhodol zobrať veci do vlastných rúk a v učebnicovom príklade prečo by sa hviezdy nikdy nemali sami vyjadrovať pre médiá, sa takto vyjadril o Heidi a jej novom priateľovi:

„Je normálne, že keď sa dvaja ľudia rozídu, pohnú sa ďalej a stretávajú nových ľudí.

Hoci som nečakal nič iné od neho, myslel som si, že Heidi bude trošku viac na úrovni a aspoň počká kým sa oficiálne rozvedieme, predtým ako sa začne, ako by som to povedal, kurviť so služobníctvom.“

Ten preklad je trošku voľný, Seal doslova povedal „fornicate with the help“, ale pointu to vystihuje dokonale. Mnohí to považovali za nepriame obvinenie, že práve Heidin vzťah s jej bodyguardom bol dôvodom ich rozvodu.

Samozrejme, netrvalo dlho a Sealove vyjadrenie „uviedol na pravú mieru“ jeho hovorca:

„Seal by rad vysvetlil, že svojimi slovami nechcel naznačiť, že ho jeho žena podvádzala kým boli spolu, ale skôr chcel upozorniť na to, že hoci sa už rozišli, rozvod ešte nie je ukončený a tak sú podľa zákona ešte stále manželia.“

Je ironické, že Seal rozprava o úrovni a sám sa znížil k takýmto vyjadreniam pred celým svetom. Rozchod je vždy ošemetná záležitosť a nikto z neho nevychádza ako víťaz. Zvlášť vo vzťahu, ktorý trval tak dlho a ktorého láska, ktorá tam raz určite bola, splodila toľko detí ako v prípade Heidi a Seala. Prvý inštinkt zraneného ega je vždy udrieť toho druhého ešte nižšie pod pás a zraniť ho viac ako sa sám cíti byť zranený.

To je škaredé keď sa jedna o dvoch ľudí a riešia si to v súkromí, ale keď sa to deje na verejnosti, stáva sa z toho doslova nechutné predstavenie zatrpknutosti a ješitnosti malého ega. Ten veľký penis asi predsa len nebude všetko, keď cítiš potrebu ťahať matku svojich detí cez špinu. Máš deti, ktoré si to všetko raz prečítajú milý Seal, možno by si sa nad tým mal zamyslieť.Zaradené pod: Celebrity, Heidi Klum, Seal
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk