Šarlatánológia s Tomom Cruisom

pridal NoName 5.9.2012 o 16:17


Dobre teda. Idem sa do toho pustiť. Najprv však chcem verejne vyhlásiť, že ja som si toto nevymyslela. Začal s tým magazín Vanity Fair a ja to len podávam ďalej. A keby som sa už na pikoškách neobjavila, tak chcem, aby svet vedel, že to bol Tom Cruise, kto ma zabil.

Ubil ma na smrť svojimi topánkami s pätnásťcentimetrovými podrážkami, ktoré nosí, aby vyzeral vyšší. Bolo mi tu s vami tak dobre… Keď sa Katie Holmes rozhodla pre rozvod so svojim psychopatom, prepustila ochranku a najala si úplne novú, kúpila sebe aj svojim blízkym nové telefóny, nenápadne sa odsťahovala, keď Tom nakrúcal film v inom štáte a šikovne to všetko zmedializovala tak, aby sa to celý svet dozvedel, ak sa Tom pokúsil o nejaký zákerný krok. S toľkým napätím som očakávala, že sa spolu s ich rozvodom prevalí nejaká špina na scientologickú cirkev. A nič.

Keď Katie pri rozvode trvala na tom, aby Suri neprišla ani len do kontaktu s ideami scientologickej cirkvi, tak som čakala, že Tom bude namietať. A nič. No lenže magazín Vanity Fair sa posnažil a vyhrabkal špinu na scientologickú cirkev. Ale takú, pri ktorej zostáva rozum stáť. Magazín sa zameral na údajné hľadanie vhodnej maželky po Tomovom rozvode s Nicol Kidman, ktoré mu organizovala práve tá jeho milovaná scientologická cirkev. Celý konkurz na Tomovu manželku mala mať údajne v roku 2004 na starosti Shelly Miscavige- manželka hlavy scientologickej cirkvi Davida Miscaviga.

Tá je už, mimochodom, pár rôčkov nezvestná. Podozrivé? (tu si predstavte zvučku z Aktov X pre správny efekt). Celý konkurz na manželku vraj prebiehal pod záštitou filmového konkurzu, kde mal hlavnú rolu hrať Tom Cruise. Herečkám, ktoré sa zúčastnili potom kládli sériu otázok o ich citoch a názoroch o Tomovi. Herečka, o ktorej sa hovorí, že mohla byť Tomovou manželkou namiesto Katie sa volá Nazanin Boniadi. Tá prešla spomínaným konkurzom a následovne bola podrobené mesačnému tréningovému programu, ktorého súčasťou boli ďalšie početné konkurzy pred predstaviteľmi cirkvi, nátlak, aby sa rozišla so svojim vtedajším priateľom, zbavenie sa melíru vo vlasoch a zubných rovnátok.

Scientologická cirkev sa totiž ide posrať z toho, aby bolo všetko „au naturel“. Scientológ si nevezme ani ibalgin. Ani vtedy, keď je Mojsejová v telke. V tej dobe už Nazanin dochádzalo, že sa asi nejedná o novú filmovú rolu, ale o konkurz na Tomovu novú manželku. Poslali ju na niekoľko schôdzok s Tomom, ktoré boli stále pod niekoho drobnohľadom, takže s Tomom na schôdzkach nikdy nebola sama. Tom vraj po týchto schôdzkach menoval veci, ktoré mu na herečke prekážali. Aby ste mali predtavu, čo Tomovi prekážalo, magazín Vanity Fair tvrdí, že Tom sa sťažoval, že sa herečka nad neho povyšuje, keď mu zagratulovala k získaniu nejakej bezvýznamnej scientologickej medaily slovami „veľmi dobré“. Avšak úplne si to uňho pokakala, keď poprosila Davida Miscaviga, aby zopakoval, čo už raz povedal lebo mu nerozumela.

Ja by som jej zato uštedrila trest odťaťím hlavy, ale scientologická cirkev (odteraz len „psychopati“) bola láskykotná a iba ju vylúčila zo svojich kruhov bez jediného slova či vysvetlenia od Toma, s ktorým vtedy randila už dobré tri mesiace. Herečka sa však o celom jej zážitku zverila svojej kamoške, ktorá bola tiež členkou scientologickej cirkvi a kamoška to bola dobrá lebo ju hneď aj udala.

Nazanin porušila zmluvu o utajení, ktorú tým psychopatom podpísala. To už psychopati tak láskykotne nevzali. Údajne ju vraj poslali na Floridu, kde musela čistiť záchody zubnou kefkou, rýľovať uprostred noci a predávať Dianetiku od Rona Hubbarda na rohu ulice. Že to znie ako úplný výmysel? No možno práve na to sa tí psychopati spoliehajú. Tom Cruise a jeho hovorcovia samozrejme všetko popreli. Ale magazín nezažalovali. Hmm… Zjavne nechcú, aby sa im niekto hrabal v tom ich scientologickom piesočku (plnom hnijúcej rozkúskovanej mŕtvoly ženy Davida Miscaviga?).

Čo je však zaujímavé je, že spisovateľ, producent a režisér Paul Higgins verejne vyhlásil, že všetko, čo magazín Vanity Fair napísal, je holá pravda. Paul Higgins kedysi taktiež býval členom scientologickej cirkvi, ale rozhodol sa z nej vystúpiť v roku 2010. Takto sa vyjadril k herečke Nazanin Bodiani: „Bol som hlboko šokovaný tým, ako najvyšší predstavitelia cirkvi dokázali tak ľahko odôvodniť využívanie jedného zo svojich členov; ako ju (Nazanin) bezcitne potrestali a potom ju tak efektívne umlčali, keď bolo po všetkom. A nebolo to len hrozbami, oni ju donútili, aby sa cítila zahanbená, keď jediné čím sa previnila bolo, že sa zachovala ako človek a dôverovala im.“ Komu veriť? Idem sa rozlúčiť s rodinou…pre istotu…

Katie na obálke októbrového Vanity Fair  

Tom Cruise s hlavným psychopatom


Zaradené pod: celebritný guláš, OMG!
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk