Čo je nové na twitteri?

pridal sugar 19.9.2012 o 13:16


Okrem Jareda Leta a tomu, čo mu parazituje na tvári, uvidíte ďalšiu kopu celebrít… a tých, čo si tiež tak hovoria.

Snooki a a JWoww z Jersey Shore. Inak, Snooki je už matkou. Narodil sa jej synátor Lorenzo Lamas Dominic. Rada horlivo diskutujem na tému „Niektoré ženy si nezaslúžia byť matkami“, ale v tomto prípade je to zbytočné. Stačí trochu poznať „Snúky“ a každému musí byť jasné, že to jej dieťa nemá veľké šance. Byť normálne. Jedine, že by sa do toho zastarala sociálka. Ale keďže sociálka nechá vychovávať deti aj Kleopatre z Turca, nehovoriac o tej spitine, ktorú nazýva „kamarátka Danka“, tak prečo by brala decko Snooki. Tento trpaslík sa nejakým zázrakom (povedané narovinu: svojou prijebanosťou) stal hviezdou a platený je rozhodne lepšie ako naša číňáková Kleopatra.

Kesha. Na tejto fotke sa dá na ňu aj pozrieť, čo je vždy šanca jedna k milión-tisícšesťsto. V hlave má však stále len ťaví trus a ten horí, takže je zázrak, že ešte nevzbĺkla ako fakľa. Túto fotku postla na twitter so slovami, že sa pripravuje na výjazd po červenom koberci. Zjavne sa náhli, preto je nahá a musí si  čistiť zuby pred svojim tímom (nehľadajte v tom logiku – ťaví trus!). Keď sa tak dívam na tých odžitých motorkárov okolo nej, ktorí majú byť jej vizážisti (?), nečudujem sa, že stále vyzerá tak napiču. Zaujímalo by ma, či tá baba kľačiaca pri jej nohách robí Keshe pedikúru, alebo sa jej chystá – keď je v takej časovej tiesni – aplikovať tampón. Veď Kesha sa neštíti ničoho!

 

 

 

Jared LETO a jeho brada, ktorá pripomína ruskú ZIMU

Synček Hilary Duff. Jeho mama sa chcela pochváliť, že už mu narástli dva zúbky. Dúfam, že už nekojí…

Ludacris a The Rock. Ludacris tvítol fotku so slovami, že sa pri (R)ockovi „cíti ako dieťa“. A to ste ešte vedľa seba nečúrali na pisoároch, milý môj!

 

 

John Stamos má rád humor a zjavne aj sám seba (vôbec sa mu nečudujem)

James Van Der Beek a korytnačka. Nepýtajte sa ma prečo, tiež všetko neviem

 

Ďalšia „choroba“ na glosovanie. Keby sa predávali boxovacie vrecia s jej ksichtom, bola by to zlatá baňa. Na druhej strane vreca, by zas mohla byť podobizeň Coco(t), Courtney Stodden či Kim Kardashian. A vrece by neúnavne hralo „Každý deň je zo mňa iná žena… a tak som si chcela urobiť masku… škeble“ a stíchlo by len, keby sa doňho udieralo. Wow. Také vrece by stvorilo aj desiatich Kličkov. Inak, Lindsay Lohan túto trápnu fotku, kde ukazuje tetovanie, publikovala na twitter so slovami „práve pozerám Video Music Awards.“ Tak buď má plazmu nad hlavou alebo… ťaví trus (odteraz je to moje synonymum k jebnutosti)

 

Moja láska Chris O’Dowd z anglického seriálu IT Crowd. Nikdy nepochopím ako niečo tak geniálne vtipné, môže mať tak málo dielov. Prečo, ste nám to, tvorcovia IT Crowdu, spravili? Zamilovali sme sa do vašich postáv a jedna vaša séria nemá ani len blbých 10 častí. Hanbite sa! Bodaj by ste do konca života museli nosiť to, v čom je navlečený Chris.

Dve černošky. Z toho jedna krásna a talentovaná a  druhá pridrbaná a zbytočná. Uhádnete, ktorá je ktorá?

Herci z Glee odštartovali 4. sériuMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
36
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
36
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
Celebritné šokantnosti
30
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk