Sú Rob a Kristen opäť spolu?

pridal sugar 27.9.2012 o 12:01


Sú spolu? Tak sú?!  Je Rob dostatočný vôl na to, aby Kristen odpustil pošmyknutie (doslova) a opäť si ju privinul na svoju hruď? (Ne)dozviete sa v pokračovaní.

ROB: Prečo si ma podviedla, Kristen? Teraz si celý svet myslí, že mám malý penis a navyše ho neviem ani používať!

KRISTEN: Ach Rob, veď som ti povedala, že na veľkosti nezáleží….“ (kašeľ, počas ktorého dopovie „až tak“)

ROB: Ako si mám byť istý, že ma opäť nepodvedieš?

KRISTEN: Už som ti to vysvetľovala. Keď povedal, „nemáš chuť si zahúliť“, myslela som si, že ma volá na marišku…

Už sa nejaký ten piatok, štvrtok aj utorok šepká o tom, že Rob a Kristen to dali znova dokopy. Predsa len, on je Angličan, zvyknutý šoférovať naľavo a Kristen je oveľa pohodlnejšie jazdiť cez kruhové objazdy a na nákupy. Problém spočíva v tom, že Kristen jazdí až príliš rada. Napríklad aj bez Roba, na štyridsaťročnom režisérovi, ktorý má nastoknutú obrúčku na ruke a fotku svojich dvoch detí v peňaženke (I guess).

Milostný trojuholník (štvoruholník, v tom prípade, ak zarátame aj zradenú ženu užívačného režiséra Ruperta Sandersa) sa popretriasal zo všetkých strán, médiá už prišli so všetkými možnými šokujúcimi odhaleniami a na rad sa dostal  „zvrat deja“. Ten má spočívať v tom, že Robert, ktorý Kristen miluje a milovať bude aj keby jej v strede čela vyrástol roh, svojej láske odpustil a chce ju naspäť. Respektíve, už ju má naspäť. Dvojica sa vraj opäť tajne stýka a pracuje na obnovení vzťahu. Ja vám to potvrdiť nemôžem, lebo hoci poznám veľa ľudí, zhodou okolností Rob ani Kristen k ním nepatria. Ale podľa môjho skromného názoru je pravdepodobné, že sa skôr či neskôr (ak sa ešte nie) dajú dokopy. Na to sú až príliš rovnakí. Myslím vizuálne. Hovorí sa, že keď sa dvaja ľúbia, začnú sa na seba podobať. U nich to platí na  sto percent. To ako sa obliekajú, ako rovnako vyhúlene pôsobia, ako sa stále prehrabávajú vo vlasoch… Len ten Rupertov penis tam nejako nezapadá. No čo, blbosti robíme všetci. Len tie následky sa niekedy sakramentsky ťažko nesú.

 

 

 Kristen odcestovala do Paríža a na paparazzov sa usmievala, hoci v posledných mesiacoch sa tvárila, akoby bola v poslednom štádiu otravy muchotrávkou zelenou. čo ťa rozveselilo Kristen? Napísal ti Rob nejakú peknú sms? Alebo sú v tom venušine guličky? (Ako jej manažérka by som jej to rozhodne poradila, kŕčovitý výraz tváre hneď zmizne pri prvom (roz)kroku. Ešte posledná vec: Som jediná, ktorá na obrázku vidí Ivana Lexu?

 

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
36
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
36
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
Celebritné šokantnosti
30
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk