Lindsay Lohan konečne niekto prefackal

pridal dominique 1.10.2012 o 9:33


Je to surové, ale niektorí ľudia si jednu „výchovnú“ zaslúžia. A nebolo to nič vážne. Jednoducho stretla na párty nejakého psychopata. Ja takých stretávam pravidelne, len nie som taká blbá, že sa s nimi rozprávam a už tobôž neodídem do hotelovej izby.

Kde bolo tam bolo, bola raz jedna Lindsay, ktorá bez chľastu a drog nevydržala ani jeden víkend. Raz sa jednu peknú noc vybrala na párty do klubu 1OAK, ktorý sa nachádza na Manhattane. Popíjala, pošňupala a zoznámila sa s neznámym dvadsaťšesťročným psychopatom. Vybrali sa spolu do hotelovej izby, kde si ju mladík fotil mobilom. Lindsay si už ďalšie škandály dovoliť nemôže, takže mu ho chcela logicky vziať. On si toľké prachy nechcel nechať ujsť a tak ju prefackal. Herečka spustila požiarny alarm a vybehla z izby. The End.

Na tento výlet len tak skoro nezabudne. Nuž deti, New York je nebezpečný aj pre celebrity.Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk