Chceš mať tento dom? Stačí vyhrať 2 Oskarov!

pridal sugar 3.10.2012 o 16:06


Alebo sprav aj ty niečo pre slovenský hip-hop. A len nezáviď… drahé hodziny.

Táto vila patrí herečke Hilary Swank (38). Nevedno dokedy bude vlastníčkou tohto domu, pretože už ju zrejme začal nudiť a snaží sa ho predať. V Hollywúde je toto „sťahovanie národov“ bežné ako liposukcia – ak nekúpiš a nepredáš aspoň 10 domov, tak ani nie si celebrita. Hilary predáva svoje sídlo za pár dolárov. Čo? Chcete vedieť presnú sumu? Nuž, ak nie ste Boris Kollár, tak neviem na čo vám to je, ale jeho cena bola stanovená na  9 a pol milióna. Vaše prasiatko na úspory by muselo byť poriadnou keramickou sviňou, aby ste v ňom našli toľko peniažkov. Alebo si musíte dobre premyslieť s kým „bankujete“…

Na Hilary Swank si raz neviem utvoriť názor. Je to nepochybne fantastická herečka. Kto videl filmy Boys Don’t Cry (1999) alebo Million Dollar Baby (2004) vie, že si tých dvoch holohlavých Oscarov zaslúžila. V iných filmoch mi však akosi vadí… Viem, že je to čisto môj súkromný problém, ktorý musím čo najskôr rozobrať so psychologičkou, ale Hilarin ksicht mi je vrcholne nesympatický. A každý rok ošpatnieva nejako viac. Tiež sa bojím jej zubov. Že vybehnú z obrázku a pohryzú ma. Som za to zlý človek?

Neodpovedajte. Radšej neodpovedajte.

Hilary a jej „tisíc“ podôb:

Upravená Hilary, ktorá je skoro sexy. Len pozor na tie zuby, nech sa niekto nezraní!

 

 

 

Neupravená Hilary, ktorá vyzerá ako z relácie „Polícia pátra“

 

 

Mužatka Hilary, alebo Justin Bieber o 20 rokov

 

 

 

A konečne prichádza na rad vilka s domácim kinom, vinotékou a fantastickým výhľadom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk