Ashley Greene išla na červenú

pridal sugar 22.10.2012 o 10:58


Pod týmto názvom by sa mohlo skrývať veľa zaujímavých príbehov, ale v skutočnosti ide len o jeden. Taký, čo vám žily trhať nebude, ale musíme o ňom informovať. Lebo sme povrchná stránka plná zbytočných informácií, na ktorých ste závislí. Ale to je dobre, inak by sme nemali pre koho písať. ??

Ashley Greene zmenila farbu svojich vlasov! Aj keď jej priezvisko našepkáva, že by mohla experimentovať s farbou trávy, skúsila to s červenou. Dnes večer kvôli tomu určite nezaspíte. Ak ste muž, tak vám možno pomôžu (zaspať, prípadne sa uvoľniť) jej nahé, svojpomocne vyhotovené  akty. Aspoň viete, že nie je úplne blbá, keď dokáže na foťáku nadstaviť časovač.

Avšak je možné, že sa nefotila sama. Iba sa tak tvári. Koniec koncov milióny dostáva za to, že je herečka. Mohol ju napríklad fotiť… čojaviem… otec. Veď na svete je veľa obetavých ockov, ktorí by pre  svoje slniečko urobili čokoľvek. Napríklad taký otec Courtney Stodden. Nebránil jej šťastiu a dal jej pomazanie v šestnástich, aby si vzala päťdesiatnika, ktorý jej pomôže preraziť v šoubiznise. Alebo otec Silvie Kucherenko. Ten jej zaplatil prvé silikóny aj zväčšenie pier a dal jej pomazanie, aby sa z nej (neskôr) stala plastiková zrúda. Toľko lásky sa len tak nevidí. Ak by vám váš otec dal popapuli za to, že chcete aby vám zasponzoroval silikóny, prípadne vybral veľkosť a materiál, určite ho nenáviďte. Takí otcovia si nezaslúžia byť milovaní.

Ak ste žena a nedotýkate sa svojho tela pri obrázkoch nahých hollywoodskych herečiek, tak ju môžete aspoň poohovárať. Ashley. Že sa jej tie červené vlasy nehodia alebo, že je to štetka, keď si fotí vlastnú šušku.

 

Červenovlasá Ashley si zašla na obed s priateľmi

 

 

, , Ahate, tu pózujem ockovi. Mal by sa stať profesionálnym fotografom. Stále mu to vravím.“

 

Ashley Greene na akú sme boli zvyknutí

 

 

 

 

 

A len tak pre srandu králikov, tu je Silvia Kucherenko vtedy ešte Horváthová, keď na nej plastickí chirurgovia nezačali robiť pokusy…

 Po pokusoch…

 

A teraz mi povedzte, kde je krajšia…

 

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk