Coco zastáví hurikán Sandy. Silikónmi.

pridal sugar 30.10.2012 o 23:19


Kto hádal, že riťou, nech si tiež zapíše jeden bod.

Hurikán Sandy vážne narušil život Coco. Jej rodina zomrela a dom má v troskách.

Na západe nič nové. Coco je stále, akoby povedala moja prastará mama, „jebnutô“.  Ak ste doteraz verili, že má vo svojej peroxidovej hlave aspoň jednu živú bunku, budete sklamaní. Výplň jej mozgu je rovnaká ako v prípade jej pŕs a zadku. Je to čistá umelina. Ak vám nestačili dôkazy, ktorými sme sa oháňali doteraz,   nasledujúce video by vás malo nadobro presvedčiť. Napriek tomu, musím veľmi nerada priznať – kedže video dokázala Coco(t) nakrútiť sama – že má vyššie IQ ako 20. Odhadujem tak do 50. (IQ hodnota do 50: Imbecilita, stredný stupeň slabomyseľnosti. Jedinec je nevzdelávateľný, ale osvojí si samoobslužné návyky či jednoduché úkony, pozn. sugar)

 

Coco leží na kozách srdci dobro amerického ľudu. Hurikán Sandy pustoší jej krajinu a ona chce ukázať ako veľmi sa dotkol  jej (doslova). Zahrala sa na reportérku a nebojácne, riskujúc svoj život a narušenie svojich implantátov, vyšla na balkón apartmánu v New Jersey, keď živel prichádzal. Vóóóbec nevyužila príležitosť ukázať svoje cecky. Kdeže. To vietor nezbedník jej roztvoril ružovú bundičku, ona sa len snažila zdokumentovať, čo sa dialo naokolo. Aký silný vietor fúkal! (Nemusela použiť ventilátor). Aké veľké kvapky dažďa padali!  (Ušetrila vodu v sprche). Pre Coco(t) je vlastne Sandy prínosom. Vyrobila si sexy videjko, v ktorom má rozfúkané vlásky a po hrudi jej stekajú cícerky vody… A to všetko vďaka úžasnučkému hurikánu. Už som spomenula, že Sandy si doteraz vyžiadala 40 obetí? Ale Coco má zo Sandy S(r)andy. To sa jebnutým stáva.

Prepáčte… imbecilom so stredným stupňom slabomyseľnosti.

Ani Sandy nie je taká mocná, aby Coco odfúkla do prečMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk