Olsenky a ich narkotašky

pridal sugar 5.12.2012 o 14:26


Olsenky sú naozaj obchodníčky  s veľkým O (a malým T-elom). Rozhodli sa spojiť dva výnosné biznisy: módu  a drogový kartel. Nijakej trendy narkomanke nemôže tento exkluzívny kúsok v šatníku chýbať!

 

Popis z letáku k Olsen Narko taške: Táto supermódna taška je oblepená liečikmi a drogami, ktoré v prípade núdze iba odtrhnete a vložíte si do úst. A ruka hore, párty môže pokračovať! Navyše sa stanete stredobodom pozornosti vašich priateľov a známych – každý bude chcieť ochutnať z neznámych narkotík, od ktorých nikdy neviete čo čakať! Keď sa vám „cukríky“ minú“ tašku zo zadu rozpárajte a nájdete v nej (ako milý bonus) vrecúško s kokínom priamo z Kolumbie. Upozornenie: Vrecúško pred otvorením poriadne opláchnite, môžu sa na ňom nachádzať biologické stopy našich pašovateľov (niektorí museli použiť veľmi silné preháňadlá). A tiež sa vyhýbajte policajným psom. Veľa nádherných halucinácii!

Olsenky síce vyzerajú ako dve hovoriace a dýchajúce roztomilé, nevinné bábiky, ktoré vyzerajú, že by ani vínnej muške neublížili. Hlavne, keď si odmyslíme to o šesť čísel väčšie oblečenie, ktoré navrhujú, nosia a z nejakého nevysvetliteľného dôvodu ho ľudia naozaj kupujú. Ale zdanie  často klame, ukážeme si to na tomto obrázku:

Vidíte? Klame. To zdanie. Hoci ako kokainové princezné boli vždy titulované Pariska a Lohanka, ani tuto dvojičky nie sú žiadne svätice. Akurát sú aspoň natoľko inteligentné, že sa pritom nedajú chytiť, aj keď teraz to s tými taškami asi prehnali.

Jedna z dvojičiek, je teraz jedno ktorá, však aj tak sa na seba podobajú, čo sa liečila z anorexie sa vraj liečila i zo závislosti na kokse. V ten istý čas. Tá druhá a možno je to tá istá, randila s Heathom Ledgerom tesne pred jeho smrťou. Hoci sa bila do kostnatej hrude, keď ho našli predávkovaného, že bola , , len jeho dobrá kamrátka.“ Áno, lebo Heath bol známy tým, že mal len kamarátky. Priateľky, s ktorými sa po večeroch hral človeče a navzájom si robili manikúru. Tak ale načo sa priznať sa k niečomu, čo je očividne jasné (mimochodom, ľudia, ktorí našli úbohého Heatha na izbe dočista tuhého volali ako prvej práve Olsenke!) a dostať sa ešte do merku polície, že rovnaké drogy a liečiky, ktoré sa našli pri mŕtvom hercovi, by sa našli dajme tomu aj v jej kabelke. A sme pri tých kabelkách. Máte šancu obdivovať bezhraničnú fantáziu a módne nadanie Olseniek, vďaka tejto novej kolekcie tašiek, ktoré sú určite mastné ako vlasy Martinky z Turca.

 

 

 

 

 

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
36
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
36
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
Celebritné šokantnosti
30
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk