Kate Moss a penišťok

pridal zoe 21.12.2012 o 18:46


Poznáte to, keď sa vám výnimočne zadarí vyzerať na fotke ako človek, ale celá fotka je nanič lebo vám nejaký pako spravil rožky nad hlavou? Aj Kate Moss niekto spravil rožky. Penisom…

Kate Moss (38) je v Karibiku pracovne. Fotí tam na pláži s Patrickom Demarchelierom. Priviezla však so sebou aj svojho manžela Jamieho Hincea a spoločne si užili aj niekoľko voľných dní na pláži v St. Barts. A keď sa fotíte na pláži, riskujete, že sa na pozadí fotky vyskytnú odhalené časti tiel príslušníkov pláže, ktorí nemusia byť nevyhnutne atraktívni. Tento chlapík so svojim peništekom na pozadí Kate Moss je na tom ešte podstatne lepšie ako tá pani, ktorá je na pozadí mojej fotky z Talianska a jej mliečne vaky sú do polovice naložené v piesku napriek faktu, že žena je vo vzpriamenej polohe sedmo a to už je nepriamy znak toho, že sa už možno neoplatí zobliekať horný diel bikín.

Kate Moss a cenzurovaný penis pre citlivky

A bez cenzúry pre zvedavcov

A pre tých, ktorí majú úd v paži sú tu fotky Kate Moss na pláži v St. Barts

Šibalská rukaMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk