Alessandra Ambrosio a Adriana Lima po stýkrát len v prádielku

pridal dominique 25.3.2011 o 22:00


Adriana Lima nafotila krátky šot pre Victoria Secret katalóg. Vyzerá tam celkom milo a prirodzene, nesnaží sa za každú cenu hádza super sexi pohžady, takže fotky sú celkom príjemné. Nad fotkami môžu chlapi slinta už v novom katalógu na jar/leto.


Kolegyňa Alessandra Ambrosio vystavila na obdiv svoje dokonalé telo na obálke brazílskeho GQ magazínu. Alessandra je rodená Brazílčanka a jej krajina je na svoju celebritku patrične hrdá. Modelka Victoria Secret s odhažovaním problém nemá a zapózovala si skutočne v skromných bikinkách. Fotograf Gavin Bond ozdobil sexicu zbraňami či potápačskými okuliarmi. Áno, ak vyzeráte ako ona, aj potápačské okuliare sú sexi. V magazíne porozprávala o svojich plánoch do budúcna, ale to asi nikoho nezaujíma. Určite to bolo niečo v zmysle: budem stále chodi len v podprsenke, cviči a chodi v podprsenke, pretože to viem najlepšie.

Pikošky na to: Ktorá sexica vyzerá lepšie?Môžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk