Kate Bosworth hore bez

pridal sugar 11.4.2011 o 22:23


Kate Bosworth sa na dovolenke v Mexiku odviazala až si rozviazala horný diel bikín. Šiltovky, tričká a transparenty popísané slovom kozy pripravené???

 

 Kate,  mohla by si si dať tie ruky dočerta? Ďakujeme!

 

Milí priatelia, už ste určite plní prirodzenej  zvedavosti  a ešte prirodzenejšieho sexuálneho vzrušenia okom zavadili  o fotografie pod týmto textom. Ak sa pýtate, kde dokelu sú tie kozy, pýtam sa tiež. Ako je možné, že Kate Bosworth išla do mora hore bez, plávala hore bez, vyšla z mora hore bez, pri týchto úkonoch na ňu vylezený niekde  na palme striehol paparazzi a nič z toho? Žiadna fotka, z ktorej by nám padla sánka alebo kozy.  Len kúsok bradavky ako cena útechy.  Pché.

Táto bezkozová situácia ma kvári kvôli vám. Čo ten paparazzi robil, keď pre nás neobstaral kvalitný matroš? Honil medzi obstarávaním dobrých záberov? Ak bol pri honení  naozaj zavesený na palme, je vlastne hrdina dňa a ako akrobata by ho bez problémov prijali do Cirque du Soleil. Nech je už príčina akákoľvek, kozy nemáme. Ale máme aspoň seba, pikoškári. A to veru nie je málo… To veru nie.

Komu je to málo ?? ?? 

Tu je Keshina cikula

Tu je nejaká obnažená Christina Aguilera

Tu je Coco a jej ritisko. Inak niekde som zachytila, že tú prdel chcú vyhlásiť za ôsmy div sveta. 

Kto sa nenávidí v plavkách – na povzbudenie pridávam kosatku dravú v červených bikinách

 

 

 

Celá tvár Kate Bosworth. Keby ste nevedeli o koho ide ??

Kate má heterochrómiu čo v normálnej reči znamená, že má jedno oko inej farby ako druhé. Rôznofarebné oči nie sú v šoubiznise ničím novým. Vlastne je dosť veľká pravdepodobnosť, že ak sa vám narodí takéto dieťa bude veľká hviezda. Veď počúvajte ten zoznam mien: doktorka Quinnová, David Bowie, Mila Kunis, Kiefer Sutherland a nimi výpočet nekončí.

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
36
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
36
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
Celebritné šokantnosti
30
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk