Pippa Middleton randí so svojim expriateľom

pridal dominique 18.5.2011 o 9:00


Zatiaľ čo si Kate Middleton a princ William užívajú svadobnú cestu na Seychelách, Pippa Middleton (27) dovolenkuje v slnečnom Španielsku. Nie však so svojím snúbencom bankárom Alexandrom Loudonom (30), ale s priateľmi, medzi ktorými je aj jej expriateľ George Percy, ktorý je dedičom vojvodcu z Northumberlandu.

S Georgom randila v roku 2008, ale ich románik nemal dlhé trvanie. Teraz si s Georgom vyrazila člnkovať na loďky do parku a počas dovolenky vymetala s priateľmi luxusné nočné kluby. To je život ??

Pippa, o ktorú sa médiá zaujímajú, má toho na rováši stále viac. Nedávno sme videli jej nahý prsník, a objavili sa aj zoznamy jej nechutne bohatých milencov. Dievčatá Middeltonové, ktoré dostali na rozdiel od väčšiny Angličaniek do vienka krásu, si to jednoducho vedia zariadiť. S ľuďmi z nižšej spoločnosti si asi nikdy nemali čo povedať.

Pippa a jej prsníkMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk