Dita a jej Kasteljebák

pridal sugar 25.6.2011 o 17:26


Dita Von Teese už zjavne pustila z hlavy svojho exmanžela, smiešno-tragicky obludného Marilyna Mansona. Keď sa pozorným okom zahľadíte na jej priateľa Louisa Maria de Castelbajaca, pochopíte prečo. Okrem toho, že jej priateľ vyzerá čertovsky dobre, pochádza z aristokratickej rodiny. Marilyn Manson si doma asi reže žily.

Priezvisko Ditinho frajera “Castelbajaca“ moje dyslektické oči stále čítajú ako “Kasteljebák“, takže ak sa neurazíte, budem používať tento farbistejší prepis jeho mena. Švárny Kasteljebák, ktorý pochádza z bohatého francúzskeho rodu a Dita, dostanuvšia sa na výslnie ako burlesque tanečnica, alebo ak chcete tak luxusnejšia striptérka, sú párik ako z románu. Stavila by som sa o zbierku otcových kaziet Jána Ambróza, že tento Kasteljebák má radšej mužov ako ženy, proste mi nepripadá veľmi hetero, ale aj môj spoľahlivý gay radar sa z času na čas môže mýliť.

Dita a jej francúzsky Rozin sa vybrali v Paríži na slávnostný  večer amfAR Inspiration Gala. Na ňom sa objavila i Diane Kruger  a Fergie, ktorá na niektorých fotkách pripomína starú (ježi)babu po neveľmi podarenom kúzle omladenia.

Nepúšťajte malé  deti von po zotmení, Fergie lieta na metle a číha! (diabolský smiech)

 


 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk