Miley Cyrus bojuje za lepší svet… nikdy z nej nebude druhá Britney

pridal sugar 31.7.2011 o 20:37


Miley Cyrus v piatok večer uverejnila na svojom twitter účte túto fotografiu. Len sa upokojte, neukazuje nám fuckera, pozrite, nie je to prostredník. Miley sa chcela pochváliť  novou kerkou – na prst si dala vytetovať znamienko rovná sa, ktoré má symbolizovať myšlienku, že každá láska si je rovná. Aj tá homosexuálna. A Miley vie, čo vraví. Od detstva sa pohybuje v šoubiznise, kde ju stretáva na každom roz(kroku).

Mileyne tetovanie vyzerá akoby si ho sama namaľovala čiernou ceruzkou na oči alebo obhorenou zápalkou, ale dôležité je, že táto matematická funkcia na jej ruke nesie nejaké posolstvo. Miley sa hlbokými myšlienkami (sem-tam) zaoberá, viaceré jej tetovania majú svoj význam. Nenesú síce odkaz filozofie epikureizmu a nie sú to ani pasáže z Kanta, ale… Mladá speváčkoherečka pri ich vzniku a šírení postupuje oveľa elegantnejšie a sofistikovanejšie ako Britney Spears – do tetovacieho štúdia ide už s konkrétnou predstavou a nielen s opitou, prázdnou, čerstvo oholenou hlavou,  z ktorej sa iba neartikulovane ozve: , , Tetuj, je tu Britney, bitch.“

Miley sa od Britney – s ktorou ju tak veľmi porovnávajú a predikujú jej podobný (bláznivý ) osud na upokojujúcich práškoch – niečím líši. Dokáže sa zamyslieť. , , Každá láska  si je rovná, “ napísala Miley k fotke so svojou najnovšou mini kerkou. Keď jej jedna z fanúšičiek odpísala, že s ňou nesúhlasí Miley jej odpovedala: , , Kde v Biblii sa hovorí o súdení iných? Oh, správne. Nehovorí sa. BOH je jediný sudca, zlatko. BOH je láska.“

PS: Nie som si úplne istá, či ten istý BOH má rád, keď sa niekto opije, zhúli na šrot a na javisku robí takéto veci v takýchto kostýmoch, ale (akoby povedala Miley) kto som aby som súdila?

 

Mileyne najväčšie tetovanie – lapač (bezbožných) snov Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
36
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
36
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
Celebritné šokantnosti
30
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk