Zamiluje sa konečne Elena do Damona, alebo jej len bude piť krv?

pridal sugar 16.8.2011 o 16:34


Práve sa pozeráte na prvý oficiálny obrázok tretej série Upírskych denníkov alebo ak chcete The Vampire Diaries, ktorý zverejnila spoločnosť CW. Televízny gigant, ktorý Upírske denníky stvoril a vysiela, konečne čo – to prezradil z prísne stráženého deja. Prvá epizóda s názvom The Birthday bude mať premiéru už 15. septembra. O pár hodín zaplaví net a mnohí z nás ju budú lačno hľadať na svojich obľúbených serveroch. Už aby to bolo.

Pre všetkých tých, ktorí by Elenu a Damona radi videli spolu aj na obrazovke a nielen v skutočnom živote, v ktorom NAOZAJ tvoria pár, mám nota bene: Producenka seriálu  Julie Plec potvrdila, že medzi Elenou a Damonom to bude iskriť, a to nielen v prvej časti, ale počas celej tretej série. , , Elena pocíti k Damonovi skutočnú náklonnosť, s ktorou bude chcieť bojovať, “ prezradila. O napäté scény plné bublajúcej vášne a skrývaných citov, teda určite nebude núdza. Či Elena nakoniec naozaj dá (prednosť) Damonovi pred Stefanom, ktorému to na konci druhej série poriadne preplo, si však musíme ešte počkať.

V prvej časti tretej série s názvom Birthday by sa malo odohrať toto: Dej sa podľa spomínanej producentky časovo posunul , , len o trochu dopredu“ od dramatického konca druhej série. Elena oslavuje svoje osemnáste narodeniny a má výčitky, lebo k Damonovi cíti niečo viac akoby chcela, hoci sa stále snaží nájsť Stefana, ktorého má v plnej moci Klaus. Okrem hercov Iana Somerhaldera a Niny Dobrev uvidíme všetky známe tváre od Alarica až po vlkodlaka Tylera Lockwooda. Seriál oživí niekoľko nových hercov, z ktorých za smienku stojí Claire Holt, ktorá má stvárniť bývalú Stefanovu frajerku. Tá sa bude Elene zrejme miešať do kapusty.

 

 Fotky z epizódy „Birthday“

 

 
Prvé ukážky k tretej sezóne VD

 

 

 

 

Iana Sexyhaldera nie je nikdy dosť, takže ešte pridávam pár najnovších fotiek z posledných týždňov

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
36
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
36
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
Celebritné šokantnosti
30
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk