Billie Joe Armstrong mal gate ,,na pol žrde‘‘. Vyletel z lietadla.

pridal dominique 5.9.2011 o 6:00


Billie Joe Armstrong (39) zo skupiny Green Day nosí gate až príliš nízko. Pravdepodobne mu z nich trčí chlpatý zadok viac, ako vaše oko môže zniesť, pretože ho kvôli spusteným galotám vyhodili z lietadla spoločnosti Southwest Airlines.

A to ani necikal medzi sedačky ako francúzsky gentleman Gérard Depardieu. História bola podobná. Letuška Billieho upozornila na stiahnuté gate a požiadala ho, aby si ich vytiahol, pretože vzbudzuje verejné pohoršenie. On sa jej opýtal, či nemá nič lepšie na práci.

Samozrejme, o nepríjemnú skúsenosť sa podelil na Twitteri: „Práve ma vyhodili z lietadla, pretože som mal nohavice príliš nízko! What the f….? No joke!”

Keď sa letecká spoločnosť dozvedela, že nešlo o šibnutého punkáča, ale o populárneho šibnutého punkáča, verejne sa mu ospravedlnila: „Veľmi nás mrzí táto nepríjemná skúsenosť z dnešnej noci.” Krátko nato odletel iným lietadlom.

 

Green Day :*

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk