Súboj v bikinách: Nicole Richie vs. Ashlee Simpson

pridal sugar 28.9.2011 o 11:09


 Ktorému zadku dáte svoj hlas?

Nicole Richie a Ashlee Simpson sa vybrali na dofču do Mexika. Každá však dovolenkovala niekde inde, obklopená svojimi ľuďmi. Nicole Richie sa vybrala na dámsku jazdu s bývalkou Lindsay Lohan dídžejkou Samanthou Ronson. Tú Nicolin manžel Joel Madden môže brať ako ozajstnú konkurenciu. Keď sa dievky opijú alebo si šnupnú svoj obľúbený biely čarovný prášok môžu rýchlo skončiť pri tom, že Samantha začne Nicol “hladiť vlasy.” Minimálne jej ochotne zaviaže bikiny a natrie chrbátik.

 A pre zaujímavosť tu máte ešte lesbu Samanthou Ronson. tú som pre istotu do ankety nedávala. Neviem, či by to jej nôžky uniesli. Heslo na dnešný deň: Fetujte, budete štíhli!

 

Ashlee Simpson sa vybrala slniť do Mechicha so svojou rodinou. To znamená rodičia plus staršia a širšia sestra Jessica a nejaký tí rodinní známi. Jessikine fotky v bikinách k dispozícii nemám, pretože odkedy pribrala, snaží sa vyhýbať paparazzom. Mám len pár záberov Jessici zabalenej v deke, ale na čo sú vám, keď môžete obdivovať super figúru jej mladšej sestry. Nikdy som poriadne nevedela, čo je Ashlee Simpson zač a akú má vlastne funkciu v šoubiznise. Viem, že hrala a pokúšala sa spievať, ale pre mňa bude mať zrejme navždy v kolonke povolanie napísané: SESTRA.

 Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll.

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk