Okolo Justina Biebera sa točí ďalšia „macarena“

pridal sugar 16.11.2011 o 15:20


Justin Bieber sa v Londýne postaral o novú záplavu klebiet, naštrbujúcu jeho imidž správneho, slušného a ideálneho chalana, ktorému k dokonalosti chýba už iba svätožiara nad vajcovitou hlavou. Okrem toho, že strávil večer v spoločnosti neznámej blondínky (tá by pokojne mohla byť anglickou sesternicou modelky Macareny z Argentíny, s ktorou údajne podviedol Selenu Gomez), ukázal fotografom fuckera. Hííí. Justin, tvoja mama nebude nadšená.

Justin pokúša osud. Teda, chcem povedať Selenu. Klebety o tom, že ju podviedol v Argentíne, vraj jeho trojmesačné dieťa a nadchádzajúci test otcovstva, neznáma blonďavá Angličanka. To všetko sú dôvody, prečo by s ním Gomezka mohla stratiť trpezlivosť. Aj keby nič z menovaného nebola pravda a Selena bola Justinova jediná úplne dobytá “méta“, nekonečné klebety o tom, že si rád užíva aj bez nej, musia byť dosť vyčerpávajúce.

Justin s Angličankou vraj strávil takmer celý deň a večer sa s ňou a nejakými ľuďmi  zo svojho tímu vybral na večeru. Na paparazzov bol v extrémne namíchnutý a ukázal im stredné palce. Pre chlapca, ktorý vraj nikdy nepoužil slovo “fuck“ je to dosť silné gesto.

 

 

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
Update Diddy
36
UPDATE DIDDY
[23.5 2024]
Tak teda, zas a znova..
36
A je to tam!!!
35
A JE TO TAM!!!
[19.5 2024]
Zlá správa potvrdená
46
Met Gala After Party 2024
36
Celebritný mixér
29
CELEBRITNÝ MIXÉR
[11.5 2024]
Met Gala 2024
69
MET GALA 2024
[8.5 2024]
Celebritné šokantnosti
30
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk