Katy Perry vyzerá čoraz tehotnejšie

pridal sugar 16.12.2011 o 18:39


Reči, že je Katy Perry v tom, sa šíria už pár týždňov. Katy dementovala klebety, že s manželom kráľom Drozdia brada a.k.a. Russellom Brandom čaká dieťa, a to vyhlásením, že nejde o nijaké tehotenstvo, proste má rada fastfood. Na fotkách zo včerajška však vyzerá Perrica ako na konci prvého trimestra. Otázka znie: Dala veľké menu z mekáča alebo v jej maternici pláva malý Havraní princ?

Prvýkrát vyzerala Katy tehotne na cenách MTV, ktoré sa udeľovali v novembri. Odvtedy (v porovnaní so včerajším vystúpením v Los Angeles, kde promovala svoj parfum Meow!) sa jej bruško ešte zväčšilo. Katy sa k špekuláciám o jej tehotenstve  vyjadrila v niekoľkých rozhovoroch. V nich v podstate priznala, že sa „opustila“ a možno o chvíľu bude strašiť ľudí na ulici ako jej milovaný Russell. Huffington Post informuje:

, , Stále milujem pitie alkoholu, takže dieťa zatiaľ nie. Mám rada burgery aj Taco Bell, a ak z toho usudzujete, že som tehotná je to váš problém.“ Na koncerte v New Yorku povedala Katy fanúšikom, že nie je tehotná iba plná newyorskej pizzy.

Zdá sa, že Katy si z rečí o jej druhom stave ťažkú hlavu (na ktorej najnovšie žiari blond) nerobí. Možno naozaj len pribrala pár kíl a išlo jej to do brucha a zadku. Ale veď teraz je to v pope celkom in. Veď sa pozrite na Britney, Christinu alebo Rihannu, žiadna z nich nie je tyčka do fazule.

 

Katy včera v Los Angeles

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk