Nick Nolte: Vytrhnite mu už niekto tú fľašu z rúk!

pridal sugar 4.10.2010 o 10:55


Nick Nolte (69) bol kedysi veľká filmová hviezda. Viac ako o jeho filmoch sa dnes hovorí o Nickovom šialenom správaní, za ktorými treba hľadať fľašu s poriadne načatou whiskey. Herec s najlegendárnejšou policajnou fotkou evar, (kuk hore ?? ?? ) zhotovenou krátko po tom, čo bol zadržaný za jazdu pod vplyvom omamných látok, si znovu nedal pokoj. Tentokrát  zaútočil na paparazzov rovno s fľašou v ruke.

Na obrázku vyššie nefŕkajú sliny z Nickových spenených úst, hoci by sa sa tento sprievodný znak záchvatu šialenstva k hercovmu správaniu hodil. Nolte na fotografii postrekuje vodou paparazzov, ktorí ho obklopili pri odchode z nákupného centra v Malibu. Keď herec na miestnom parkovisku zbadal striehnucich fotografov začal ich naháňať so spomínanou fľašou v ruke, behal do kruhu, bláznivo sa smial a pritom ešte udržal v zuboch cigaretu. Nickove správanie viacerých pobavilo, iní na neho pokrikovali, aby sa , , v tomto horúcom dni upokojil.“ Podľa jedného očitého svedka mal Nolte: , , ..extrémne špinavé prepotené šaty a slnkom spálenú pokožku.“  No mňamka.

Červenolíci Santa Claus – alkoholik v akcii:

Nick Nolte sa s paparazzmi neondí:

Čo na to pikošky: Ak tesne pred smrťou ešte raz vzhliadnem Nickovu policajnú fotku umriem blažená. ??Zaradené pod: Nick Nolte, OMG!
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk