Mischa Barton vám ukáže cicíky

pridal admin 19.3.2008 o 3:22


Herečky, ktoré sa vo filmoch objavujú nahé, vždy hovoria, že nahotu netočia len tak, ale len vtedy, keď to „prirodzene vyplýva z príbehu, má to svoj účel a je to urobené s vkusom.“ Bla bla bla. A potom je to nejaký pseudoumelecký film, v ktorom ukážu kozy v nejakej absurdnej scéne, kde to absolútne nedáva zmysel a režisér to tam dal len kvôli publicite. Čo bude prvý a posledný krát, čo sa o tom filme bude hovoriť. Presne ako tu prítomná Mischa Barton a jej scéna z filmu Closing the Ring, kde s holou riťou pozerá stenu.

Pravdou ale je, že jediné filmy, kde nahota vyplýva z príbehu, sú porná. Väčšina ostatných filmov je o zachraňovaní sveta alebo nejakých romantických sračkách. Aj tam môžete ukázať cecky, ale nikdy to významne neovplyvní dej filmu. Titanic by sa potopil aj keby Rose neukázala cecky, Nemo by sa našiel aj bez toho, aby sa niekde cestou zastavil na fajku a Frodo by sa dostal do Mordoru aj bez toho, aby pri tom besne mával penisom na Saurona. Zato v porne by ste bez oštepov vášne a rodných kanálov svoj príbeh rozprávali len ťažko.

Mischa Barton je ale vyhúlená kvázi intelektuálka a tak sa na tieto estetické rečičky o nahote určite ľahko nechala namotať. Jej rozhovor s režisérom pred natáčaním tejto scény prebiehal asi takto: „No, hmmm, a v tejto časti nám ukážeš cecky. Je to dôležité, lebo, hmmm, tvoja postava v tej chvíli dostala zlú správu a tá nahota má ukázať, aká si v tom momente zraniteľná. Takže potrebujeme vidieť tvoje prsia. Jo. Veľmi umelecké, mmhmm. A neboj sa, bude to spravené naozaj vkusne. Bude to miestnosť s tapetami a hmm, bude tam okno a tak. Naozaj veľmi umelecké, ver mi. Takže, hmmm, mohla by si si teraz dať dole to tričko?“ A Mischa Barton si potom potiahla ďalšieho dvojklika zo zapáleného jointu v jej ruke a nonšalantne vytasila bonbóny: „Ukážem vám moje cicíky a bude to umenie.“

Mischa Barton
Mischa Barton
Mischa Barton
Mischa Barton
Mischa BartonMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk